Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú akivel jártunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel jártunk, de szakítottunk. Még mindig szeretem . Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hány éves vagy te egyáltalán?


ha fiatal, akkor kinövöd.

2010. jún. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
16éves vok
2010. jún. 19. 11:33
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha szereted, akkor miért szakítottatok?

Amúgy tényleg el fogod felejteni. Ha tegnap szakítottatok, akkor ne mára várd a felejtést...

2010. jún. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ő szakított... olyan hülye okokból pl:sokat kell tanulni
2010. jún. 19. 11:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is ezzel az okkal küldtem már el nem 1-2 csajt...
2010. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

de ennek mi az értelme???

ti fiúk olyan bonyolultak vagytok

2010. jún. 19. 11:58
 7/12 anonim ***** válasza:
lol ez azt jelenti h vagy talált mást, vagy nem kellesz már neki, csak talált egy kifogást...
2010. jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

amikor olvastam a kérdést, huu mintha én irtam volna vagy valami :D meg a komentjeid

énis 16 vagyok

velem május 14én szakitot a barátom, töb indokal is, persze a tanulás ottis ottvolt, meg hogy én jobbat érdemlek ezért elenged, de ö öröké szeretni fog stb. két-három hétig ot volt benem a remény, hogy ha öis szeret akor ujra kezdhetjük.. de most, ha ö keresne fel se jönék vele ujra össze, 25én volt a szülinapom, irt egy mondatot emailben, de még anyi se volt bene hogy boldog szülinapot vagy egy kedves szo se semmi, juni 10én letörölt msn-röl elöte az egy honap alat 2x volt fent 10percet, az a vicc hogy 10én elöte irtam neki levelet hogy akor azszem én feladtam , én már soha töbé nem fogok neki irni... kicsit késöbb nem birtam magamal felmentem myvipjére mire meglátam hogy egy csajnak irogatot oanokat h "életem meg kicsim" nagyon ideges lettem hirtelen azthitem minden also gatyás képe landol napiszaron... mind1 nem vagyok ien nem tetem meg csak majdnem xD én 1évig voltam a fiuval, eltelt egy honap a szakitás ota, szeretni szeretem, ujra ösze jöni már nem jönék vele mert nagyon megbántot, de retenetesen hiányzik, a gyogyir csak egy uj szerelem sajnos, csak én félek szeretni már =) de ha teis nagyon szereted a fiut akor sztem 1-2 honap kel hogy elfelejsd mint nekem

2010. jún. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi...

sokat segítettél...

2010. jún. 19. 19:02
 10/12 anonim ***** válasza:

14:25-ös xD

én küldeném napiszarra xD

2010. jún. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!