Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Rájöttem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Rájöttem, hogy mégse akarok egy 31 éves férfival kapcsolatot.17/L

Figyelt kérdés

Múlt hét pénteken buliban megismerkedtem egy 31 éves férfival. Jól beszélgettünk táncoltunk, tehát tök jól elvoltunk. Megbeszéltünk egy randit is most szombatra. Én viszont rájöttem, hogy nem ezt szeretném. A buliba is csak az ital beszélt belőlem.

Azóta több smst írt és naponta hív. Tudom, hogy el kellene mondanom neki, hogy mégse ezt szeretném, de nem tudom hol. A randin vagy inkább telefonba?


2010. jún. 18. 18:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

csináljáátók hármasbán. 2kan egy suná,oszt akkó majd elmegy a kedvéé tőled,ha ráfosol a fejire.


Gizi néni/69

2010. jún. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Állj a talpadra és mondd meg neki, a szemébe, ha egy értelmes férfi, amit mondjuk kétlek, mert értelmes FÈRFI nem áll le, 17 évesekkel randizni, pláne nem koslat utána.

A lényeg, hogy mondd meg neki, a mód teljesen mindegy, mert úgysem találkozol vele remélhetöleg.


21/F

2010. jún. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
mond meg hogy öreg vagy azt kész,te még élni akarsz és csak be voltál piálva..háhá:P:D:D 19/F
2010. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy ez nem megy neked, aztán hátha békén hagy. Egyébként csodás mintapéldánya vagy a mai csajoknak, nagyon szomorú ez.
2010. jún. 19. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Csak nem veszi ígéretnek, hogy részegen flörtöltél vele.
2010. jún. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!