Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Rájöttem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Rájöttem, hogy mégse akarok egy 31 éves férfival kapcsolatot.17/L

Figyelt kérdés

Múlt hét pénteken buliban megismerkedtem egy 31 éves férfival. Jól beszélgettünk táncoltunk, tehát tök jól elvoltunk. Megbeszéltünk egy randit is most szombatra. Én viszont rájöttem, hogy nem ezt szeretném. A buliba is csak az ital beszélt belőlem.

Azóta több smst írt és naponta hív. Tudom, hogy el kellene mondanom neki, hogy mégse ezt szeretném, de nem tudom hol. A randin vagy inkább telefonba?


2010. jún. 18. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Majd én elbeszélgetek a fejével!
2010. jún. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hehe... Vállald most már a felelősséget, Kicsim.
2010. jún. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jogos az oltogatás. Ténylegnem most kellene gondolkodni. Tudom a pia se lehetkifogás.
2010. jún. 18. 18:55
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem lehet mit tenni. Még az elején kell gyorsan leállítani, mert úgy belelkesedik, hogy aztán fél évig megy a dolog.
2010. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hívd fel, ne reménykedjen feleslegesen.
2010. jún. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
mondd meg neki h igaziból foglalt vagy akkor nem fog hivogatni
2010. jún. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az attól függ,mennyire érzel magadban bátorságot hozzá?Először telefonban,és ha ez nem elég,akkor személyesen,ha ez sem elég,küldj rá verőlegényeket.
2010. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Monnd meg neki, hogy tul idös, ezt beláthatja ő is. Nem olyan gázos a szitu.
2010. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%
sz*pd le és mondd meg neki hogy ez volt az utolsó!
2010. jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen személyen beszéljetek!

Én 32 éves férfi vagyok, és akármilyen fiatalosan nézek ki, tudom, a Te korosztályodhoz én már öreg vagyok.

Gondolom, majd belátja Ő is.

2010. jún. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!