Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekes dolog ilyenen kiakadn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes dolog ilyenen kiakadni vagy kattogni?

Figyelt kérdés
A barátom nemrég költözött fel Pestre ,(külön lakunk ) és felhozott egy cipős doboznyi cuccot is amiben régi kacatok vannak...köztük egy csomó közös kép a volt barátnőjével akivel több évig volt együtt...valamint van egy kis állatfigura is ami szintén az exbarátnőjétől kapott..engem ez eléggé frusztrál ,mert a szobában látható helyen van mindkettő...hülyeség ezen agyalni vagy próbáljak vele beszélni (megint),hogy azt vigye haza ? ... én is otthon hagytam az összes exemmel kapcsolatos dolgaimat...
2010. jún. 18. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

ismeros helyzet, de szerintem ne fogalalkozz vele, mert jobban fogja ertekelni a lazasagod, mint a hisztid. A masik tobb eves kapcsolatanak szerintem nem hiaba lett vege, tehat ezek az aprosagok helyett inkabb ertekeld azt h veled van.


18/L

2010. jún. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát én olyan hisztit csapnék, nem tenné zsebre...

Ha nem szereti a csajt, nem ragaszkodik hozza akkor miért őrizgeti az ajándékokat, csecsebecséket?

Nekem nincs bajom a párkapcsolatommal, sőt...de nem tartanám korrektnek a párommal szemben...

2010. jún. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Fiú vagyok. Szerintem ezen ne kattogj! Nekem is van pár emlékem a régi kapcsolataimból. Ezek fontosak, de nem azért maradtak meg, mert még szerelmesek vagyunk a volt párunkba, hanem azért, mert egy emlék.

Ha rettentően zavar, akkor beszélj róla a pároddal, de nyugodt hangnemben.


A lényeg, hogy nem konkurencia számodra a volt párja. Ezt tartsd fejben. Veled van, téged szeret.


30/F

2010. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gyerekes!!!


Kerek perec mondd meg neki, hogy téged zavarnak ezek a dolgok!

Ha az én pasim az exe fényképét vagy ajándékot látható helyre tenné... hát nem köszönné meg amit kap!

Mondd meg neki, hogy vagy kidobja őket, vagy te dobod ki őt!

Lehet hülyeséget mondok, de én ezt tenném.. nehogymárr....

17/L

2010. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is anno kiakadtam volna ezen, ha párom műveli ezt, de tudod mit? Tudod miért? Mert nem tartottam magam semmire, nem biztam eléggé se magamban se a páromban, s ezért idegesített. Mai napig együtt vagyunk és már nem idegesítenek a volt női... ő hozzá tartoztak anno, természetes h meg tart pár dolgot töle, ahogyan előttem fogalmaztak EMLÉK: tehát semmi más :) És velem van ezt kell nézni, s ne rágódj annyit mindenen légy spontán. tul rövid az élet h gondolkodj minden hülyeségen. :)
2010. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szerintem beszélj vele nyíltan erről, hogy téged ez zavar, és szeretnéd, ha eltenné olyan helyre, ahol nincs szem előtt! Ki nem dobatnám vele, mert úgy ahogy már az előttem szólók mondták: EMLÉK! Az emlékeket nem kell kidobálni, csak pakolja el őket egy nagy doboz mélyére mondjuk! Különben és is agymenést kapnék ezektől, értem miről beszélsz:-))Győzd meg, hiszen téged szeret!!!
2010. jún. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szetvernem a g.cit
2010. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én kidobnám azokat az exemlékeket!Minek van nála még ha már nincsenek együtt.Én nehezen tűrném meg,de vannak akik tényleg elfogadják az excsajok szellemét.
2010. jún. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát ez elég szemét dolog a részéről mert gondolhatna rád is h neked milyen rossz lehet.

Sztem természetes dolog h kiakadsz rajta.:S

2010. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
..köszi a sok választ! hát..próbáltam már rávenni ,hogy vigye vissza ( haza és ne az új lakásán legyenek )...mert én is ott tartom ezeket...de még mindig ott vannak...annyi különbséggel ,hogy a szekrény tetején...a figura maradt az íróasztalon..:/ hmm...ősszel összeköltözünk elvileg és remélem oda azért nem hozza :(
2010. jún. 20. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!