Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom kutyája megőrít?

Figyelt kérdés

Barátomnak van egy kistestű kutyája,és állandóan tanít neki valami új trükköt.Most az a legújabb-haverjával képezték ki rá-hogy ha valaki hírtelen megérinti a barátomat,a kutya megtámadja.

Következő történt.Barátom a kutyával nézte a tévét és ilyenkor olyan,mintha megsüketűlne.Beszéltem hozzá,de még válaszra sem méltatott,oda mentem és belevertem egyet a combjába dühömben,erre a kutya elkapta a kezem.Nem vérzett,meg nem is fájt,de ő meg úgy elkezdett nevetni ezen,hogy a könnye is folyt.Mit tettek volna?


2010. jún. 18. 18:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Hehehe okos kutyus:D Mi a francért vertél bele a comjába? És még neked áll feljebb. Nem csoda ha a kutyáját jobban szereti:D

21/L

2010. okt. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
92%

Hmm...

A kutyatámadások többsége az ilyen kis testű kutyáknál van. Nem értem miért kell ilyenre tanítani a kutyát, mikor egyértelműen látszott, ahogy elmondtad, hogy kontrollálni sem tudja, mivel nem tudta leállítani...

Megkéne mondani a kedves barátodnak, hogy ha már erre okos volt betanítani, tanítsa már abba is be, hogy jelre támadjon a kutya, ne pedig "csak úgy", mikor valaki hirtelen megérint, mert tényleg más is kisülhet egy ilyenből...(mint előző leirta, a kezedet is összevarhatták volna...)

Mint irtad,a kutya morogni is szokott ha megérinted stb.

Ezt hogy érted? Ha hozzányúlsz a párodhoz, már morog?

Nem értem miért kell egy ilyen embernek kutya. -.-"

3 kutyám van, 1 kis(border collie-palotapincsi kev.) ,és 2 közép (staffordshire terrier,Border Collie). A kutyáim eddig nem támadtak, pedig "ők sem 2 napja vannak nállam" ....

2010. okt. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
91%
legközelebb ha dugtok, akkor kezd el szopni, de harapj rá egy isteneset a lomposra, hogy sikítva ugorjon a csillárra. Aztán jól röhögd ki és hagyd ott.
2010. okt. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
hahahahaha, nem bírom annyira vicces X'DDD
2010. nov. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Látom jöttek még válaszok:).Mindenkinek tetszik a dolog.

6.36os kicsit túldramatizálja.Csak akkor morog,ha játszik,rám nem morog,sőt szeret,elvégre 50%ban én sétáltatom.Ismeri a kézjeleket és engedelmeskedik is,kb 15 vezényszót/trükköt tud.

A combost meg kiérdemelte és kész:),felgyülemlett az évek alatt ennyi járt neki.Amúgy is nagy küzdősport őrült,uh meg sem kottyan neki.Ha meg nem válaszol vissza,azzal őrületbe kerget.

2010. nov. 9. 14:24
 26/26 A kérdező kommentje:
Mármint az esetet leszámítva nem morog.
2010. nov. 9. 14:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!