Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom kutyája megőrít?

Figyelt kérdés

Barátomnak van egy kistestű kutyája,és állandóan tanít neki valami új trükköt.Most az a legújabb-haverjával képezték ki rá-hogy ha valaki hírtelen megérinti a barátomat,a kutya megtámadja.

Következő történt.Barátom a kutyával nézte a tévét és ilyenkor olyan,mintha megsüketűlne.Beszéltem hozzá,de még válaszra sem méltatott,oda mentem és belevertem egyet a combjába dühömben,erre a kutya elkapta a kezem.Nem vérzett,meg nem is fájt,de ő meg úgy elkezdett nevetni ezen,hogy a könnye is folyt.Mit tettek volna?


2010. jún. 18. 18:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
71%
Jól rápirítanék a barátomra. Megmondanám neki, hogy ez egyáltalán nem esik jól nekem, megbánt. Szép komolyan, nem hisztizve. Ha elkezd nevetni megint, nézz komolyan a szemébe, ne is mosolyogd el magad.
2010. jún. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
70%
A pasid mostantol a példaképem.
2010. jún. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
tegnapelőtt 19:05 király vagy!!!!!!!!
2010. jún. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Decoy ***** válasza:
56%

MY NEW HERO!!!!

am beszélj vele biztos megérti (főleg ha közben benyúlsz a gatyájába)

2010. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
83%
csapd pofán!
2010. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
83%
ilyen farokbálintnak jut nő, nekem meg nem? hát lol...
2010. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
48%
most viccet félre téve, k*rvára felfújod ezt a dolgot, a barátod csinált egy viccet, szétröhögte magát, neked semmi bajod nem lett... mit kell ezen kiakadni??? pfff
2010. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
20%

Ezt ne úgy fogd fel, hogy nem lett bajod, mert épen lehetett is volna!


Továbbá mi a jó tetves édesanyját képzel a barátod, hogy kinevet.


Ráadásul még meg is védi a dögöt... Na és ha uszkár, akkor én nem csak felrugtam volna, hanem mindjárt eljártam volna rajta egy Kán-kánt !


Szerintem hagyd ott azt a férget, aztán verje bele a f@aszát a rühes kutyájába!!! (lehet, hogy amúgy is azt szokta...)


F21

2010. jún. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon jó tényleg,hogy ilyen trükkökre tanítja a kutyát.És ha véletlen úgy kapja el a kezed,hogy össze kell varrni!akkor is nevetet volna?!.Nem normális barátod van az biztos.Keress egy másik pasit szerintem,aki nem ebben leli örömét.
2010. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Elég beteg lelkivilága lehet a pasidnak... Pláne hogy kiröhögött...

Bár azért én ha megharagszom a páromra, akkor sem úgy megyek oda, hogy beleb@szok egy nagyot a combjába. Elég érdekes kapcsolatban élhettek...

23/L

2010. okt. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!