Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom kutyája megőrít?

Figyelt kérdés

Barátomnak van egy kistestű kutyája,és állandóan tanít neki valami új trükköt.Most az a legújabb-haverjával képezték ki rá-hogy ha valaki hírtelen megérinti a barátomat,a kutya megtámadja.

Következő történt.Barátom a kutyával nézte a tévét és ilyenkor olyan,mintha megsüketűlne.Beszéltem hozzá,de még válaszra sem méltatott,oda mentem és belevertem egyet a combjába dühömben,erre a kutya elkapta a kezem.Nem vérzett,meg nem is fájt,de ő meg úgy elkezdett nevetni ezen,hogy a könnye is folyt.Mit tettek volna?


2010. jún. 18. 18:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
22%
Lerugtam volna a korcsot es elbeszelgettem volna a gazdival. Tudja hol a helye (a kutya), szemrebbenes nelkul felrugtam volna a konyvespolcra. A gazdit meg jo lenne felvilagositani, hogy azt a k*rva kutyat kint az udvaron tartsa, ha nincs udvar akkor meg mi a f*sznak kellet neki egyaltalan kutya? Akkor mar inkabb macska...
2010. jún. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%
Hát a a helyedben lennék egyből mennék haza egy ilyen után, és leoltanám, és hagynám a fenébe egy ideig, hogy elgondolkodjon
2010. jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
58%
hatalmas arc a pasid :DDDd LOL
2010. jún. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%

Há' ritka nagy f@szfej lehet a barátod, én egy lánnyal meg nem tennék ilyet...

Előzőek helyettem is elmondták, hogy mit kéne tenned..

2010. jún. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
60%

mekkora gyökér a pasid, én sem keresném egy darabig az tuti , milyen pasi az ilyen , minek neki egy ilyen kutya ?

Én lány vagyok és nekem két dobim van, ők sem igazán tűrik el ha vki hozzám ér,de nem támadnak csak vicsorítanak, soha nem tanítanám ilyenre őket !

pl ha mi szexelünk a párommal ők hanyat homlok menekülnek ki a szobából :) ,nem tanítottam én őket erre, de valahogy ha arra kerül a sor tapossák egymást úgy szaladnak kifelé :)

beszéld meg vele, hogy ha nála vagy likvidálja a kutyát !

2010. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
61%
Akármekkora kutya pasid röhögő szájába tapostam volna, kényelmes acélbetétessel. Aztán én röhögtem volna, és hagytam volna a fenébe, legyen akkor a kutyájával, ha az őt őrzi.
2010. jún. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%

Ez tényleg nem normális. Minek tanít ilyeneket a kutyájának? Beszélj vele. Mond meg vagy te vagy a kutya. Ez nem állapot. Szoktasa le erről a kutyáját, mert a végén még komolyabb sérülés is lehet belőle.

Mondom ezt 5 kutya gazdájaként. Ha vki szereti a kutyákat akkor én vagyok az, de ilyeneket nem tanítanék nekik. (Bár ha az én kutyám támadnának az durvább lenne. Mind az 5 nagytestű.)

2010. jún. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Komolyabb sérüléstől azért nem félek,mert egy törpeuszkár az illető eb,aki legtöbbször úgy hízeleg,dörgölőzik,mint egy macska.Egy úrfi.Pont e miatt tartja a barátom viccesnek,ha támad,meg morog.

Egyébként akartam adni neki egy tockost,de megvédte,miközben nevetett.Ez esett rosszúl.És miután kimentem még meg is dícsérte szerintem.

2010. jún. 18. 21:12
 9/26 anonim ***** válasza:
79%
jó kutyus XDDD
2010. jún. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
51%
egy b@lfasz a pasidLOL
2010. jún. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!