Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mindenki így van ezzel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mindenki így van ezzel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval azt hallottam, hogy ha egy fiúnak bejön egy lány a találkozás/beszélgetés/esetleg szemezés után a csajt rögtön elképzeli miden pozícióban.

ezzel két kérdésem lenne

1, Mindenki így van vele? Még a szerényebbek is?

2, Minden csajt elképzeltek vagy csak aki bejön?

A korotokat írjátok már oda:) Köszi


2010. jún. 18. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem elsődleges a sex, csak azzal fekszek le akit szeretek. Nem elsődleges, nem arra hajtok de ennek ellenére tudok meglepetéseket okozni a másik félnek. Elég sokat tanultam a szexről :)


Szóval aki leragadt egy fatörzs értelmi szintjénél az természetesen A-Z ig minden pózban megdöntene..

Nekem viszont fontos hogy együtt lehessen élni az illetővel, és csak azután az élvezetek.

Szóval ez pasi függő.

Vannak az alfák akik csak arra mennek

Vannak a suttyók akik álmodoznak róla

És vannak a normálisak akiknek a lányok érzelmei a fontosak, és egy kapcsolatban ahol nagy a szerelem nagyobb élvezeteket lehet nyújtani :)

22F

2010. jún. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A férfiak ilyenek. Aki bejön azt elképzelem igen, hogy mit csinálnék vele stb..

De ez önmagában nem jelent semmit.

2010. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz ez így van.


19/F

2010. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagyis az első kommentelőhöz :D 19/F
2010. jún. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A minden pózban az túlzás, de röviden igen :D


De most gondolj bele, ha tetszik egy lányon valami, akármi, annak gyakorlati oka van... mármint nem azért tetszik egy jó fenék, vagy szép száj, mert ki akarom tenni a falra és nézegetni, hanem mert bele akarom próbálni farkam :D


Ha fordítva lenne szerintem rosszabbul járnátok!XD

2010. jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak aki bejön 16 F
2010. jún. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

aki nagyon bejön azt minden szögből elképzelem :D. De önmagában ez még nem jelenti, hogy le is feküdnék vele egyből. A fiúk ezzel már csak így vannak szerintem, élénk a fantáziájuk.

21f

2010. jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
aha
2010. jún. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi az őszinte válaszokat:)
2010. jún. 18. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!