Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap szakítottunk. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szakítottunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, nekem Ő volt az első, és nagyon szeretem. Majdnem 1 évig voltunk együtt, de hétfőn mondta, h nem tudja, h mi van, tegnap meg h legyen vége(telefonon!). 7végén még találkozunk, cuccokat visszaadni. Szerintetek próbálkozzak valamivel (pl. megcsókolni) vagy ne "alázzam meg magam". Semmi harag nincs, tegnap is jól elbeszélgettünk, és tudja, h nekem nagyon rossz, és hogy szeretem. Azt mondja, h Ő is szeret, de nem olyan, mint volt.
2010. jún. 18. 09:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát akkor nagyon sajnálom. :(
2010. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is. Igazából, számomra a neheze még most jön. Közösségi oldalakról közös képek le, még szüleim se tudják, család, barátok sem, és mindig kérdeznek róla, szóval ezt meg kell előzni...:( :'(
2010. jún. 18. 10:27
 13/19 anonim ***** válasza:

Szomorú, de tényleg el kell fogadni. nem hiszem, hogy viccből mondta, volna, hogy már nem szeret. Mégha vissza is könyörögnéd magad, nagyon fájó lenne a tudat, hogy te szereted, ő meg nem "úgy". Nem lenne kerek. A közös képeket szedd le.. stb. és ha kérdezgetik, mi történt, simán közöld, hogy nem vagytok mér együtt és kész, nem kötelességed ezt tovább ragozni a kelleténél.

És próbálj meg nem elmerülni a kesergésben, mozdulj ki minél gyakrabban a barátaiddal, menjetek vízpartra, kirándulni, vállalj diákmunkát--> ebből el lehet utazni pár napra akár külföldre is, ez meg majd remekül leköt. Egy jó kemény meló után már agyalni se lesz erőd, tapasztalat. Ősszel meg gondolom újra suli, az is le fog kötni. Aztán majd úgyis jön valaki más, akit legalább ennyire, ha nem jobban fogsz szeretni és reméljük, ezúttal szerencsésebb leszel.

2010. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aranyosak vagytok. :)
2010. jún. 18. 10:44
 15/19 anonim ***** válasza:

velem is szakított nem rég.. telefonon :/ vártam egy kicsit ..mert ő is azt mondta hogy szeret de már nem úgy mint régen.. aztán én vártam, és újra együtt vagyunk. ezt a kérdést én írtam ki:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2010. jún. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Szerintem legyél okos kislàny és vàrj!Ne hivogatsd,ne is keresd!Ha megint taliznàtok légy kedves,de hamar tünj el a làtoteréböl!Közömbös ne légy!Szerintem is,csak is idöre van szüksége a sràcnak!ne sirj neki, nem mehetsz az agyàra!!!tünj el,kb 3hétre,addig ne is keresd!!Csinàld végig,ne törj össze!A remény hal meg utoljàra...Légy erös,és hidd el àll ö még a te ajtod elött,hogy megbànta!Minden pasi egyforma!Csak is keményen,ne légy nyàpicka:)))Sok sikert!!Szoritok
2010. jún. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

ne próbálkozz, azzal mindent gajjra vágnál ha van is még kis remény,

ebben aze setben akkor szoktak visszakuncsurogni a srácok, ha zt látják h beletörödtél és rájönnek h ez fáj nekik

magyarul ne légy bunko de ne bujj hozzá és ne is keresd ez után

tudom nehéz, de ha még vissza akrod kapni, ez az 1 mód van rá

még mindig könyebb kibirni 1, 2 hetet nélküle(de akkor msnen semeg semmi nem legyen!!!)mint egy életet

2010. jún. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

most látom az előző is ilyesmit irt

fogad meg, ez az 1etlen esélyed!

2010. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megint csak azt tudom mondani hogy aranyosak vagytok, de most már úgy érzem, hogy hiába szeretem, nem lenne jó várni Rá.
2010. jún. 20. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!