Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap szakítottunk. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szakítottunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, nekem Ő volt az első, és nagyon szeretem. Majdnem 1 évig voltunk együtt, de hétfőn mondta, h nem tudja, h mi van, tegnap meg h legyen vége(telefonon!). 7végén még találkozunk, cuccokat visszaadni. Szerintetek próbálkozzak valamivel (pl. megcsókolni) vagy ne "alázzam meg magam". Semmi harag nincs, tegnap is jól elbeszélgettünk, és tudja, h nekem nagyon rossz, és hogy szeretem. Azt mondja, h Ő is szeret, de nem olyan, mint volt.
2010. jún. 18. 09:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%
Ha te is szereted meg ő is szeret akkor miért lett vége?? Amúgy meg próbáld megcsókolni szerintem én lehet azt tenném ha nem engedi akkor viszont onnantól semmit ne csinálj mert az már tényleg önalázás
2010. jún. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Legyen benned tartás. Ez a vonat elment, el kell fogadni.
2010. jún. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Próbálom magam tartani, de félek, h akkor fogok kiborulni. Azt mondta, h nem érzi azt, amit 1-2 hónapja, de attól szeret. Én sem értem, de ha nem érzi amit kellene, akkor jobb így. Csak nem piszok rossz. :(
2010. jún. 18. 10:05
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Kell egy kis szünet hogy átgondoljátok. 1-2 hetet adj neki, ha hiányzol neki ugyis visszajön. ha nem akkor kezdj el gondolkodni a további lépéseken.
2010. jún. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A lelki sebeket egy dolog gyógyítja be. Az idő.
2010. jún. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk. :O Velem is hétfőn szakított. Szerintem van valaki más neki. :( Biztos van akinek nagyon tetszik a(z) (ex)barátod, meg akarja szerezni és ez neki nagyon bejön. Ha találkoztok beszélgessetek. Miért lett vége? Szeret-e még? Van-e neki más? Akar-e még tőled valamit? Benned volt a hiba? Miattad lett vége? Mit csináltál rosszul? Meg hasonlókat.

Ha nincs konkrétan senkije, akkor próbáld visszahódítani. Nem tudom mennyire vagytok közel, mennyire beszélgettek, de ha mindenképp őt szeretnéd, próbáld visszaszerezni. Ha nem jön össze, legalább megnyugszol, hogy te megpróbáltad. Sok sikert és kitartást! :) L/19

2010. jún. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Itt az a baj, hogy nem szünetet kért, hanem kimondta, hogy szakítsunk. Ilyen visszajövetel biztos nem lesz... Már mondta azt is, h miket akar visszaadni, hogy az ingyenes beszélgetést lemondja. :(
2010. jún. 18. 10:08
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Barátom, ezt el kell fogadni, vége van. Most még nehéz elfogadni megértem, de nem szabad olyan után szaladni ami már vesztett ügy. Majd jön másik és jobb. Idő begyógyítja a sebeket, minél nagyobb a tartásod annál jobban fogod az életben a dolgokat is viselni.
2010. jún. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
19L köszönöm szépen. És sajnálom, hogy te is így vagy. Nem, nincs senkije, azt mondta, h nem bennem van a hiba, hanem benne, sokat köszönhet nekem meg stb. Sztem ha már kimondta, akkor tényleg így lesz. Csak hát tegnapig még reménykedtem, de ennek kb vége...:'(
2010. jún. 18. 10:10
 10/19 anonim ***** válasza:
Na ez az, hidd el ez így jó. Vége van, el kell fogadni.
2010. jún. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!