Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a barátommal tegnap. Holnapig még gondolkodik, hogy mi legyen. (lent) mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő már nem érzi azt amit régen.Mit csináljak?Szombatig ne jelentekezzek?
2010. ápr. 16. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
ne
2010. ápr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én is voltam így

én teljesen beleéltem magam az ő helyzetébe, próbáltam úgy gondolkodni én mit tennék, ha ő lennék

és nekem másnapra a srác hajszálpontosan azt mondta, amire előtte éjszaka már rájöttem :)

(a szitu: megcsaltam, nem tudta megbocsásson e. úgy volt, lehet terhes is leszek---és a válasz: folytathatjuk, ha nem vok terhes---és azért jöttem erre rá, mert pasi aggyal gondolkodva: szeretem a csajom, de milyen égő, ha más felcsinálta mellettem)

2010. ápr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szépen várj, ne tegyél semmit, mert ha tennél valamit az nem biztos hogy jó lenne mert nem tudhatod pontosan mit akar és lehet hogy most pont az ellenkezőjét tennéd annak amit kéne. Úgy hogy várj!
2010. ápr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te mi az ördögön gondolkodsz??Könyörögni is fogsz neki,hogy lenézzen Rád??Menj szórakozni,mosolyogj,mintha nem történt volna semmi.
2010. ápr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
több mint féléve jártunk...
2010. ápr. 16. 13:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne jelentkezz és valóban próbáld elterelni a figyelmed,de lelkiekben készülj,hogy ennek vége.
2010. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

át kellene valahogy fordítani a helyzetet, hogy ő aggódjon te érted

mert valahol ez megalázó

a lényeg: ne lássa rajtad, hogy neked ez mennyire fontos

2010. ápr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Velem is volt hasonló. És tanácsként elmondanám az én történetemet, ha szánsz rá pár percet.

Nekem a barátnőm volt így aki kidobott. Nagyon rosszul esett, aztán csak beszéltünk közbe volt egy komolytalan kapcsolata, aztán szakítás után 3 hónappal visszakönyörögte magát, megadtam az esélyt, hát mert emberek vagyunk. Aztán most megint ott tartok hogy már megint van egy csávója de azelőtt volt még egy és c sak azelőtt voltam én. És most vagyok ott hogy nem is akarok beszélni vele, mert érzem hogy magamat hozom ezzel kiszolgáltatott helyzetbe, őt pedig abba a hitbe(ami egy szinten igaz is volt, mert nehezen tudtam elválni tőle), hogy mindent megtehet úgyis visszamegyek hozzá, akármit tehet mehet élheti ki magát és én ott leszek mindig. De tudod mire jutottam ? Nem szabad zaklatni keresni, mert akkor tudja h ő kell Neked, és ezzel a helyzettel így élhet vissza, hogy azt hiszi akármit tehet. Én most határoztam el hogy nem beszélek vele többet egy jó darabig biztos nem. És van egy része hogy szeretem annyira hogy ha vissza is akarna jönni nem engedhetem meg neki, mert ha én nem taníttatom meg az életre, és hogy a döntéseinknek súlya van akkor ki fogja, meg fogja bánni a dolgot de tanuljon belőle ! Lecke lesz ez neki, de én már megtanultam !

2010. ápr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha szeretne, nem szakított volna veled. Utóbbi kapcsolatomban én dobtam fel a labdát. Mondtam, ha nem változtat, akkor valószínű vége. Ő is gondolkodott és azt a választ kaptam, amire számítottam.

Az, hogy gondolkodik, már alapból rossz. Azon nincs mit gondolkodni, hogy szeretsz-e valakit.

Nem ismerem a helyzetedet, de az fix, hogy nem érdemes olyan pasi mellett maradni akinek nem kellesz. Neked sincs szükséged ilyen kapcsolatra szerintem.

2010. ápr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

na és mi lett????

eltelt a holnap...

2010. ápr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!