Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak egy tipikus történet!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy tipikus történet! Veletek történt már ilyen? És mi lett a vége?

Figyelt kérdés
A feleségemmel épp válófélben vagyunk! Illetve inkább én! Ő nagyon ragaszkodik hozzám, mindent megtesz annak érdekében, hogy ne hagyjam el ( most már). Mi úgy éltünk, hogy én dolgoztam, nagyon jól is kerestem, ő meg otthon volt a gyerekkel. Aztán tipikus történet, én állítólag nem figyeltem őrá eléggé, nem voltam elég kedves, stb, és másokhoz járt ezekért a dolgokért! Aztán eltelt jópár év, és egyszer csak elmesélte, miket tett! Én visszapörgettem a dolgokat, és máig nem tudom elhinni róla, amiket csinált! Pedig megtette! Akkora pofon volt ez nekem, hogy kiábrándultam belőle, mára már szinte gyűlölöm érte! Mindene megvolt, jó lakás, jó kocsik, nyaralások, stb, és ezért mind én dolgoztam meg! De neki mindig minden kevés volt, folyamatosan azt hallgattam, még mi a baj! Na, mostanra annyira fordult a kocka, hogy már nem számít semmi, sem az hogy túl vagyok jópár kalandon, sem az hogy nem vagyok vele kedves, sem az, hogy megmondtam neki, az életben többet nem bízok meg senkiben, de őbenne aztán végleg nem! Ő csak bizonygatja, hogy már régen megváltozott, neki rajtam kívül nem kell senki más, ha kell, élete végéig várni fog rám. Próbáltam közeledni hozzá, de annyira utálom a dolgaiért, hogy egyszerűen nem megy! Dehát ott vannak a gyerekek, őket imádom, a közös dolgaink, nem tudom vele megszakítani a kapcsolatot, mintha egyedül lenne! Már nagyon régóta húzódik ez a dolog, de nem látja be, hogy teljesen esélytelen a dolog! Csak hívogat, írogat, bizonygat! Mi lesz ennek a vége?
2010. jún. 18. 06:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

én nőből vagyok és el kell mondanom, hogy bár nekem nem volt még akkor gyermekem és házasok sem voltunk, de volt egy hasonló helyzetem, mint a tiétek, hasonló csak abban volt, hogy elhanyagolva éreztem magam, otthon voltam én is , mondjuk az akkori párom nem igazán mondhatom, hogy jól keresett és megadott mindent mert inkább az én pénzem vitte el, de én kb ezt az egészet egy évig bírtam így !olyan munkám volt, amivel nagyon jól kerestem, és nem kellett bejárnom nap mint nap , sőt volt úgy hogy egy hónapban egyszer és otthon begyepesedtem a szó szoros értelmében , semmi nem volt jó , de mégis elvoltam a magam kis világában, aztán amikor megcsalt a párom akkor ébredtem fel, hogy hoppá !

vége lett a kapcsolatnak persze a megcsalás után és megismertem egy olyan pasit aki már a férjem, mint te ! aki mindent megad, ház , kocsi, luxus utak stb. kérte maradjak otthon, majd csak a gyerekek és semmi más ! tanultam a hibámból, kerestem egy másik munkát, ami nem fizet úgy mint a másik, de bejárok minden nap és emberek közt vagyok, haza megyek főzök, ellátom a háztartást és ha haza jön a férjem csak az övé vagyok ! most várjuk első kisfiunkat, de eszem ágában sincs az életben többet otthon ülni és várni, hogy eltartsanak ! Megtaláltam az arany középutat és a férjem is, a pénz és a család között !



Azt írod már nem megy közeledni hozzá, akkor csináld végig a válást ! találni fogsz magadnak másik párt akivel boldog lehetsz,mer a szerető csak bizonyos szükségleteidet elégíti ki , nem igazi társ az életben !

és igen, mindenki akkor tér észhez , amikor már elveszíti azt, amit addig nem tudott értékelni !

bár az utolsó kommentedből ítélve szerintem te még szereted a feleséged, csak megbocsátani amiket tett ... ! nem tudod neki !


Kívánom, hogy a legjobb megítélésed szerint dönts és légy boldog ! lehet jobb lenne most egy kis időre minden kapcsolatot megszakítani vele, hogy átgondold az egészet, esetleg vidd el a gyerekeket nyaralni vhova, de nélküle !

25/L

2010. jún. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Helló, mit számít a jó lakás, jó kocsik és nyaralások amikor nem talál téged izgalmasnak, mert csak estére érsz haza a melóból. Amikor feleségül ment hozzád, nem a pénzedért tette (jó esetben) hanem azért mert jó fejnek tartott.


Bocsáss meg neki, és MAGADBAN keresd a változtatnivalót.

2010. jún. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!