Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rondán porig aláztam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rondán porig aláztam a csajt, szeretem, de megérdemelte. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan durván, annyira keményen, ahogy csak tudtam, fejéhez vágtam mindent, mert már nem bírtam elviselni, amit velem tett/tesz, szeretem, de egyszerűen nagyon rosszul esett már ez a sorozatos bántás... Igazából minden szó, ami benne van, igaz. Lehet dühösen, és durván van leírva, de az a baj, hogy tényleg igaz, még akkor is, ha ez nagyon kemény. A baj, hogy tényleg szeretem, mindennél jobban, és lelkiismeretfurdalásom van, nem kicsit. Mit tegyek? Kérjek bocsánatot?
2010. jún. 17. 23:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
nah nekem is volt 1 hasonló barátnőm.. és én is ugyan így tettem és jó volt 1 hét után már nem volt lelkiismeret furdalásom viszon nem fog többt fájni a fejem:)
2010. jún. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Ha megéri, nyeld le, ha nem, hagyd el.
2010. jún. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat nyeltem már, de az a gond, hogy a finom falatok elfogytak, és már csak slájmot nyelek... Az meg ugye nem ízlik... Főleg, ha tele a gyomrod vele...
2010. jún. 18. 13:55
 24/29 anonim ***** válasza:

Kérdezed mit tegyél.


"a finom falatok elfogytak, és már csak slájmot nyelek"


Most akkor nem vagy biztos magadban, vagy egyszerűen csak gyáva vagy megtenni azt, amiről te magad is tudod, hogy azt kell tenni?


FS

24/F

2010. jún. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Te döntöd el, hogy érdemes-e vele maradni. Senki sem kényszerít a kapcsolatra.
2010. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Nem, csak szeretnék más megoldást. Meglennénk mi, nagyon jól, igaz, eléggé különbözünk, de emiatt passzolunk is.
2010. jún. 18. 14:07
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Most úgy objektíve, próbáld meg légy oly kedves végiggondolni, amit az elmúlt percekben írtál:


-> Nagyon sokat nyeltél már, már elfogytak a finom falatok, csak a slájmot (vagyis a szart) nyeled. De amúgy tök jól meglennétek (feltételes módban!!), mert passzoltok egymáshoz.


Ok, akkor keress más megoldást!


FS

2010. jún. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Így van,keress más megoldást.Szerelmes vagy ez nem kérdés,úgy hogy itt az ember mondhat neked akármit,sajnos a szerelem mindenkit elvakít,hát akkor hallgass a szívedre s tedd meg azt amit jónak látsz,aztán vagy elesel,vagy nem.Az ember mindig a saját hibáiból tanul.Ilyenkor ha ennyire bizonytalan vagy ne kérjed ki más tanácsát,mert úgyse tudunk okosat mondani..tapasztalat.
2010. jún. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

"A szerelem jön, az agy megy."


Közhely: a szerelemhez (mármint, ha azt akarjuk, hogy kiegyensúlyozott legyen) két ember kell. Szóval, hiába töri össze magát az egyik, hogy jó legyen, ha a másik...


Meg aztán, saját hibájából tanul az ember. Hát vagy nem. Ha párkapcsolatokról van szó, akkor többnyire nem. Mármint nem tanul...


Mindegy, lúzerekre is szükség van.


FS

2010. jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!