Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rondán porig aláztam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rondán porig aláztam a csajt, szeretem, de megérdemelte. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan durván, annyira keményen, ahogy csak tudtam, fejéhez vágtam mindent, mert már nem bírtam elviselni, amit velem tett/tesz, szeretem, de egyszerűen nagyon rosszul esett már ez a sorozatos bántás... Igazából minden szó, ami benne van, igaz. Lehet dühösen, és durván van leírva, de az a baj, hogy tényleg igaz, még akkor is, ha ez nagyon kemény. A baj, hogy tényleg szeretem, mindennél jobban, és lelkiismeretfurdalásom van, nem kicsit. Mit tegyek? Kérjek bocsánatot?
2010. jún. 17. 23:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
de ha úgy érzed, megérdemelte, akkor miért kérnél bocsánatot? biztos jogosan ugattad le a fejét. majd elgondolkodik a dolgon, te meg felejtsd el, ha barom.
2010. jún. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
semmi konkrétumot nem írtál,ő mit csinált? Mivel érdemelte ezt ki? Mivel bántott meg te miket mondtál neki? Fejtsd ki részletesebben!
2010. jún. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy leordítottam, az a baj, hogy nagyon durván, az aljastól, a r-hadékon át minden durvát mondtam neki... Jobb lett volna higgadtabban.
2010. jún. 17. 23:03
 4/29 anonim ***** válasza:
26%
bocsánatot semmiképp, ha megérdemelte, legalább gondolkozik rajta. ne legyél pincsidog.
2010. jún. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázd vele mindenképp a dolgot, ha úgy érzed kérj bocsánatot is. Ilyen helyzetben vagyok én is csak én vagyok a lány.. és örülnék neki, ha legalább annyit mondana, hogy sajnálom.
2010. jún. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Soroljam? Hazugság, alázás, flegmaság, befeketítés, lelketlenség, kegyetlenség, szívtelenség, ajándékkidobás, ellenem hangolás, semmibe vevés, bántás, gyerekesség, kétszínűség, kibeszélés, folytassam még? :)
2010. jún. 17. 23:05
 7/29 A kérdező kommentje:
Igazából nem azzal van a gondom, hogy amit mondtam, hanem AHOGY mondtam.
2010. jún. 17. 23:08
 8/29 anonim ***** válasza:
22%
de nyomorék vagy. paraszt bunkó
2010. jún. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Soroljam? Hazugság, alázás, flegmaság, befeketítés, lelketlenség, kegyetlenség, szívtelenség, ajándékkidobás, ellenem hangolás, semmibe vevés, bántás, gyerekesség, kétszínűség, kibeszélés, folytassam még? :) <- Mármint, ezeket Ő tette, velem... Nem hinném, hogy paraszt lennék.
2010. jún. 17. 23:11
 10/29 anonim ***** válasza:
51%

Akkor mondd azt, hogy "Ne haragudj amit mondtam csak már nagyon kiborultam és nem bírtam visszafogott lenni"


Aztán ezek után már higgadtan fejsd ki neki, hogy neked bizony fáj amit ő szokott csinálni veled.


L/18

2010. jún. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!