Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rondán porig aláztam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rondán porig aláztam a csajt, szeretem, de megérdemelte. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan durván, annyira keményen, ahogy csak tudtam, fejéhez vágtam mindent, mert már nem bírtam elviselni, amit velem tett/tesz, szeretem, de egyszerűen nagyon rosszul esett már ez a sorozatos bántás... Igazából minden szó, ami benne van, igaz. Lehet dühösen, és durván van leírva, de az a baj, hogy tényleg igaz, még akkor is, ha ez nagyon kemény. A baj, hogy tényleg szeretem, mindennél jobban, és lelkiismeretfurdalásom van, nem kicsit. Mit tegyek? Kérjek bocsánatot?
2010. jún. 17. 23:00
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Amiket ő tett én raknám ki a hátsóját. Aki szeret az nem csinálja veled azt. Hidd el jobb túlesni rajta, én is nemrég találkoztam ilyen helyzettel.
2010. jún. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
77%
Az ember felindulásában mond dolgokat a másiknak, főleg ha szereti,de ha ennyi keserűséget okozott ez a lány neked akkor valahol megérdemli.Higgadj le egy kicsit s próbáljad vele tiszta fejjel megbeszélni a dolgokat,de bocsánatot ne kérj, legfeljebb a hangvételedért.
2010. jún. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is beszéld meg vele, és esetleg a szóhasználat miatt kérj bocsánatot. Írd meg, hogy túl durván fogalmaztál, de elborult az agyad.
2010. jún. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
75%
na az ellenségeid hibáit nemkell sorolnod. a barátnődtől meg szerintem kérj bocsánatot. és a higgadtsággal tényleg többre mentél volna. kérj tőle bocsánatot. és az a lány, aki ugyanilyen helyzetben van, csak ő vár bocsánatkérést: hol van az megírva, hogy a fiúnak kell bocsánatot kérnie? ha szükséged van még erre a kapcsolatra, akkor beszélj vele te. és gondold át, hogy csak ő volt-e hibás, esetleg te tökéletesen bántál vele?
2010. jún. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen,valahol lehet benne némi igazság mert ok nélkűl nem viselkedik így az 1ik a másikkal,bár vannak mindig kivételek.Beszéljétek át a dolgot,ha valahol megbántad biztos te is tettél olyat,ha meg jogtalan ahogy bánik veled bocsánatot kérhetsz a hirtelen felindulásra,de ne tűrjél el neki dolgokat,vagy megváltozik a hozzáállása vagy be kell vele fejezni.Alázkodni semmiképp.
2010. jún. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

"Soroljam? Hazugság, alázás, flegmaság, befeketítés, lelketlenség, kegyetlenség, szívtelenség, ajándékkidobás, ellenem hangolás, semmibe vevés, bántás, gyerekesség, kétszínűség, kibeszélés, folytassam még?"


És Te ezek után lelkiismeret furdalást érzel? Meg együtt akarsz maradni vele? Hát... lelked rajta!


FS

24/F

2010. jún. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Ha nem szeretném, igazából már rég elküldtem volna a vérbe...

Oké, akkor jó, én is így gondoltam, mármint, ez a hangvétel/mód tekintetében kérek bocsánatot.

Tudom, nem vagyok normális, ha nem lennék szerelmes, és haverommal/ismerősömmel ezt tennék, akkora s*ggberúgást kapna, hogy lesné a csillagot vonyítva.

2010. jún. 17. 23:43
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, hogy bocsánatot kérek a STÍLUSÉRT, de a tartalommal kapcsolatban nem gondoltam meg magam.
2010. jún. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Jó, jó, értem én, hogy szerelem. Szép is az, egész addig, míg levakarhatatlanul rá nem tapad az emberre a rózsaszín fátyol.


FS

2010. jún. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem tudom, ezek után még szereted? Nekem eszem ágában nem lenne bocsánatot kérni, örülnék hogy megtettem és keresnék egy másik csajt
2010. jún. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!