Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy cselekedhetnék a leghelye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy cselekedhetnék a leghelyesebben?

Figyelt kérdés

Egy éve megismertem egy lányt(15). Eleinte nem beszéltünk olyan sokat, de szimpatikusak voltunk egymásnak. Fél éve összejött élete első barátjával. Őszintén szereti a barátját, de nem kapja meg tőle azt a törődést amire szüksége van. Megismertem a barátját és nagyon jóba lettünk. Kb minden nap beszélünk és egy csomószor alszom náluk. Egy hónapja észrevettem, hogy sokkal többet érzek a lány iránt, mint barátság és, hogy nagyon boldogok lennénk együtt. Sokkal jobban megbecsülném, mint a mostani barátja és tőlem megkapná azt a szeretetet amit most nem kap meg. A barátja kezdi unni őt, de ezt a lány még nem tudja, csak nekem mondta a srác. A problémám az, hogy jövőhéten megyünk dolgozni a lánnyal és 2 hónapot együtt leszünk a pasija nélkül. Vagy hagyom a lányt és így rosszul érzem magam és ő se kapja meg amit megérdemel, vagy rámozdulok és ezzel a pasiját/barátomat bántom meg elég suttyó módon.(már ha összejön velem a lány)


18/F


2010. jún. 17. 21:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

13:26:


Én ezt Bro-kódexnek ismerem.

2010. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Valószínűleg ez nem 2 hetes sztori lesz, de megírom majd, ha már ott tartunk :D
2010. jún. 20. 21:38
 13/13 A kérdező kommentje:
A sztori befejeződött. Valóban nem bírtam ki, rámozdultam. A lány bevallotta, hogy ő is többet érez irántam, eltöltöttünk egy fantasztikus estét (nem feküdtünk le). a Csattanó itt jön. Másnap mondta, hogy amit tegnap mondott azt csak azért, mert ittas volt. Megtudta a srác, hogy rámozdultam a barátnőjére és összebalhézott velem, hogy hátbatámadtam...abszolút jogos az ő részéről. A balhé után 2 héttel kidobta a csajt, mert megunta. A lányka ezek után se akar velem összejönni. Vége :)
2010. okt. 17. 12:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!