Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még visszacsinálhatom?

Figyelt kérdés
Jártam egy sráccal rövid idejig, azután vége lett, mert nem éreztem úgy, hogy szeretem őt. Ő viszont nagyon belém volt esve, mindig mondogatta, hogy nálam tökéletesebb nővel nem is hozhatta volna össze a sors, de mivel én nem szerettem, kiábrándult belőlem. Most, hogy nincs mellettem, rájöttem, hogy belészerettem, méghozzá nagyon, annyira, hogy más pasikra rá se tudok nézni (szó szerint!). Tartjuk a kapcsolatot, de csak mint barátok. Ő tudja, hogy szeretem, ő sem felejtett még el, de már nem szeret úgy. Lehet még esélyem nála? Összejöhetnénk még? Hogyan hódítsam meg ismét a szívét? (ő 18/F, én 17/L)
2010. jún. 17. 19:19
 1/4 anonim válasza:

fuu ez nehéz kérdés:D

hát annyit tok neked tanácsolni hogy találkozzatok és mond el neki hogy hülye voltál hogy szakitottál vele mert valójában szereted csak "becsuktad a szemed akkor"

2010. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

adj neki egy kis időt, megbántottad és ez fájt neki.szerintem ha látja, h tartós ez az érzelem a részedről és nem csak játszol vele, akkor lehet esélyed.tartsd vele a kapcsolatot, beszélgessetek, legyél olyan mint szoktál.ne bizonygasd mindig neki h szereted, ne beszéljetek mindig erről, persze néha jó, ha szóba kerül, h megtudjátok, ki hányadán áll a másikkal, változott-e a helyzet.akár találkozgathattok is ha van kedve, persze semmi csók, csak beszélgessetek sokat, legyetek együtt.


sok sikert

20/L

2010. jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez csak rajtad mulik! Ha igazán szereted és ő már nem nincs sok esélyed......

De ugye tudod hogy ezt Te rontotad el???

Külnben ne aggódj ez egy jó lecke volt!

2010. jún. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát kösz utolsó, hogy ezt a képembe vágtad. De tudom, hogy így van. Ez volt eddigi életem legnagyobb hibája.
2010. jún. 21. 12:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!