Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szégyell a barátom? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyell a barátom? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

3 és fél hónapja vagyunk együtt, eddig még nem hívott, hogy bemutasson a szüleinek, pedig ő már sokszor volt nálunk, ismeri az egész család. Minden egoizmus nélkül mondhatom, h szép vagyok, és okos is, kitűnőre érettségiztem, most készülök egyetemre, szóval szerintem semmi szégyellnivaló nincs rajtam. Mi lehet az oka mégis, hogy nem hív el hozzájuk?

18L, Ő 22F


2010. jún. 17. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

családi háttér..

lehet, hogy valamit "takargat"

beszélj vele, tőle többet megtudsz.

Sok sikert!

2010. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jam, lehet, hogy ő szégyelli a szüleit. Vagy a szülei még mindig gyerekként kezelik. Lehet, hogy előtted nem akar beégni, de mindenképp érdemes vele tisztázni a dolgot.
2010. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a családját szégyelli előtted.
2010. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tuti a családja....én i így voltam vele mindig, én lány vagyok de sose mutattam be senkit még fél év után sem:S csak véletlen találkoztak. De ha beszélgettek és egyre közelebb kerültök egymáshoz szerintem el fogja mondani. /A bátyám két évig volt együtt egy lánnyal és ő annyira szégyellte, hogy 2 évig a lány egyszer nem volt szüleimnél, apámat nem is ismerte. Nyugi szeret téged és nem veled van a baj!!
2010. jún. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hát nem tudom, eddig azt gondoltam, hogy semmi baj a családjával, mert egészen sokat beszél róluk, azt hittem jó viszonyban vannak...

Ha rákérdeznék nála, hogy miért van ez, hogy nem hív el, azt rossz néven venné? :S

2010. jún. 17. 17:47
 6/10 anonim ***** válasza:
nem hiszem. kérdezz rá. ha besértődik akkor télleg van vmi a háttérben.
2010. jún. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi jövőhét kedden leszünk négy hónaposak, és holnap fogok először elmenni hozzájuk és a barátait is holnap ismerem meg. Nálunk szó sincs arról, hogy szégyellne engem, a barátai már kifejezetten várják, hogy végre megismerhessenek. Eddig azért nem voltam ott, mert sokkal egyszerűbben megoldható az, ha nálunk vagyunk és itt alszik, én a fővárosban lakok, ő nem. Költséges lenne gyakran leutaznom oda és ő mondta, hogy úgy nincs értelme leutaznom, hogy nem alszok ott, mert vagy nem tudnánk mit csinálni, vagy a családja lenne "útban" egy kicsit, és a nála alvást is nehéz megoldani, az anyja nem túl engedékeny ilyen téren, családi okok miatt egy szobában alszik az anyjával és meg tudom érteni az anyját, hogy nem szeretne túl gyakran a nappaliban aludni.

De szerintem nincs okod aggódni, de azért mindenesetre kérdezz rá, hogy van-e valami oka, hogy nem voltál még náluk :)

17L

2010. jún. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én 34 éves vagyok, szerintem bennem sincs kivetni való. 7 hónapja járunk, és még egyszer sem mutatott be az édesanyjának. Ahogy én észreveszem rajta, nem is nagyon szándékozik. Szerintem a barátod unfair veled, (nem korrekt) mert Te megtetted, hogy bemutattad a szüleidnek, Ő viszont visszafelé ugyanezt nem prezentálta. A párkapcsolat olyan, mint egy labdázás, dobni kell, és elkapni.Így az ő oldalára te most húzhatsz egy mínuszt. Ha van egyéb probléma, akkor ez egy plusz gond. Biztos lenne egy olyan fiú, aki örömmel mutatna be a családjának. Én szakítani fogok, ha nem mutat be, mondjuk én már komoly kapcsolatra vágyok.
2010. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szabó Simon ***** válasza:
Lehet, hogy korábban sokat hazudott a családjáról, és nem szeretne lebukni. Más: esetleg úgy érzi, ha bemutatna a családjának, azzal elkötelezné magát, és erre még nincs készen. Az hogy jól érzi magát veled, meg szeret, az nem jelenti azt, hogy házasság-kész.
2010. jún. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én párom szüleinek a saját apám nem akarom bemutatni. 4 éve vagyunk együtt, hála eddig nem volt róla szó. Szégyellem, de nagyon apám...

20/L

2010. jún. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!