Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Különbséget teszel a barátaid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különbséget teszel a barátaid és a szerelmed között?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 19:56
 1/6 anonim válasza:
Igen. Barátomat nem lékelem meg.
2010. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De ha a barátod/barátnőd közli veled, h nem tesz különbséget közted és a barátai között akkor az h esne?

Főleg úgy h hozzájuk egyből fut...hozzád meg nem?

2010. jún. 16. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Személy szerint az igazi barátaimat az egy kezemen meg tudom számolni, és egy barát egészen addig többet fog érni mint egy szerelem, amíg nem akarok családot alapítani.


Mondjuk alapesetben, ha nagy a szerelem, az ember hajlamos egy kicsit háttérbe szorítani a barátait.

2010. jún. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha igen, akkor maximum annyiban hogy a barátaimnál nem zavar, ha több napig nem adnak hírt magukról, vagy ha olyanokkal töltik az idejüket, akiket én utálok. A szerelmemnél ez zavar. Mindkettő. Érthető okokból.


Valamint a barátaimra nem vagyok féltékeny.


De ha arra irányul a kérdésed, hogy olyan dolgokban megkülönböztetem-e hogy mennyire vagyok őszinte, stb, akkor nem. Mindenkinek ugyanazt mondom el. Ugyanúgy. Párom elől sem titkolok semmit, és a barátaim elől se.


L/24

2010. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ó ha ilyen kihez fut elsőre kérdés van, akkor itt azért komoly gondok lehetnek vagy a párod kapcsolatokról alkotott véleményével, vagy magával a kapcsolattal. Le kéne ülnöd megbeszélni vele a dolgokat, amíg még lehet.


Nekem is nehezen megy az egyensúlyozás, hogy mindenkivel töltsek elég időt, de sose hanyagoltam még el se a szerelmem, se a barátaim a másik miatt...


L/24

2010. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát tény hogy voltak gondjaink, sőt vannak is...de ha leülünk megbeszélni a dolgokat akkor ő mindig kimagyarázza a dolgokat...

de sztem egy szerelmet nem lehet ugyanolyannak tekinteni mint egy barátot...nekem is vannak barátaim (tény h nem sokat tekintek annak), de én őket nem hasonlítottam hozzá...nekem ő sokkal fontosabb...de ez nála nem így van...

2010. jún. 16. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!