Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj? Nem illünk össze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Nem illünk össze?

Figyelt kérdés
barátommal most leszünk fél évesek.nagyon szeretjük 1mást,nekem ő az igazi szerelmem,és én is neki.nem tudnánk egymás nélkül élni.3 hónapnál volt h sokat veszekedtünk.meg részegen kaptunk össze többnyire.akkor mindketten féltékenyek és hülyék vagyuk.most is volt h 1héten 3 szor öszevesztünk..összevesztünk aztán kibékültünk utána.majd egy jót szeretkeztünk:) és megint összevesztünk..most nagyon megbántottam,és szégyellem magam,mert rajta tötöttem le a mérgemet..pedig nem rajta akarom.sokszor volt már h rajta töltöttem le.és sajnálom h ien vagyok.félek h tönkre megy a kapcsolatunk:Sa veszekedések miatt.
2010. jún. 16. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Megbeszélni nem szoktátok a bajotokat? Akkor lehet tisztábban látnád a dolgokat.
2010. jún. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát de nagyjából megszoktuk.Csak ő nagyon makacs,és büszke.többnyire belátja ha hibázott.igaz én sokkal többször hibáztam.és most azt hiszi h nem szeretem..pedig igen...
2010. jún. 16. 19:13
 3/6 anonim válasza:
Egymásnak vagytok teremtve!:) figyelj, nekem 3 éve és 5 hónapja van barátnőm. Ez mindenkinél igyvan, nem kell ezért szakítani. 1 év múlva a veszekedés már csak aljzószer lesz. ne ijedj meg, természetes ez (szerintem)
2010. jún. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első pár hónapban mi is sokat veszekedtünk a barátommal általában hülyeségeken!

Sztem ha elmentek bulizni akkor ne igyatok annyit mert lehet h az hozzza ki belöletek:)

2010. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)ez jól esett!Nagyon remélem h így lesz.mert én az egész életemet el tudnám képzelni vele..gyerek,család..minden.pedigcsak 18 vagyok.és soha nem éreztem iet:)és ő a legjobb barátom is egyben,sokat hülyülünk és játszunk:D
2010. jún. 16. 19:47
 6/6 anonim válasza:
Lehet az a gond,hogy Csiga vagy:o:D a barátod nagyon Szeret téged,és reméli,h te is Őt:é:) ő is veled képzeli el az életét:P mondjuk fiatalok vagytok,de....:):D
2010. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!