Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözzek a párom rokonai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözzek a párom rokonaival?

Figyelt kérdés
a helyzet az, hogy együtt élünk a párommal. nagyon jól elvagyunk így, külön élet a legjobb. viszont olyan helyzetbe kerültünk, hogy muszáj eljönni az albérletből. találtunk egy nagyon jót, oda is fogunk költözni, de csak 2-3 hónap mulva. addig mehetnénk párom rokonaihoz. jól megvagyok velük, csak mindenbe beleszólnak, mert jóval idősebbek, makacsok, akaratosak, mindig a "nyakunkon lógnak. és így különélés után nem tudom, hogy megtudnám e szokni ezeket a dolgokat. mert én sem vagyok egyszerű eset. mit tegyek, hogyan bírjam ki? volt valaki hasonló helyzetben? mi a tapasztalat? félek, nehogy a kapcsolatunk rovására menjen....
2010. jún. 16. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Van más lehetőség? Ha van akkor a kisebbik rosszat kell választani, ha nem akkor 2-3 hónapot ki kell bírni.
2010. jún. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem végy egy hatalmas levegőt,és készülj fel arra,hogy kompromisszumok egész hadát kell majd megkötnöd,és abba is bele fognak kötni,hogyan készíted a levest,vagy hogyan mosod/teregeted/vasalod ki a ruhákat.Viszont,ha 3 hónap múlva lehetőségetek lesz elköltözni,akkor javaslom,a gyűjtés lehetőségét szem előtt tartva,próbáld meg kibríni valahogy!Nekem ment majdnem 3 évig,ez a pár hónap meg hamar el fog telni.
2010. jún. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!