Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lenne a leghely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a leghelyesebb?

Figyelt kérdés

Volt egy számomra, minden szempontból tökéletes, viszonyom.

De a végén mondtam az illetőnek, hogy engem zavar, mikor a feleségével és a szüleivel találkozok az úton, meg látom a gyerkeit, s kezd bűntudatom lenni.

(Nem én kezdtem ki vele.) Szétmenntünk, ő még keresett próbált kibékülni, de emiatt ne akartram.

De igazából ez nekem tökéletes volt, mert nem volt kötöttségem, és a munkámra is tudtam figyelni.

Most szeretném megkeresni, de úgy, hogy ne ártsak neki ezzel?

Néha szoktunk találkozni és ebben látnék opciót...szerintetek érdemes lenne beszélni vele, s újra kezdeni.

Szerelmes nem vagyok ezt leszögezem, de nekem eddig vele volt a legjobb, ezért gondoltam, hogy megpróbálom hátha...


2010. jún. 16. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem felejtsd el és hagyd békén, keress valaki olyat, akivel nem teszel tönkre egy családot (lehet nem tudódik ki de ha mégis...)
2010. jún. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem hagyd.Ha családja van, és így volt viszonyotok ahogy leírtad kár érte futni.Inkább keress mást, bulizz, ismerkedj! ;) Hidd el, hogy nem éri meg.Főleg, ha nem érzel iránta szerelmet.Ha úgy érzed, hogy vele volt a legjobb, akkor rosszul érzed.Biztos, hogy találsz magadnak valakit, akivel még annál is jobb lesz!Ennél már csak jobb lehet!
2010. jún. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!