Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xxx77xxx kérdése:

Mi lehet a leghelyesebb ilyenkor? Szerintetek megfog várni?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy beleszerettem a legjobb barátomba,de van rendes barátom is,akit szintén szeretek. A legjobb barátom is úgy érzi,hogy több van köztünk,de valahogy mégis próbálom elfelejteni.Megbeszéltük,hogy most egy darabig nem tartjuk a kapcsolatot,hátha elfelejtjük egymást-bár neki már nagyon régóta tetszem.Kíváncsi vagyok,szerintetek meg fog-e várni,lesz-e ebből valami,vagy mit tegyek.

Normális válaszokat.Köszi


2010. nov. 23. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Tedd vagy ne tedd, de nem próbált. Ha valamit megteszel végződhet jól és rosszul is, de ha nem próbálod sose tudod meg melyik történik meg.
2010. nov. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha már régóta tetszel neki akkor meg fog várni szerintem bár csak tipp
2010. nov. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Meg fog várni?" - És még is , hogy gondolod, hogy mennyi ideig kell rád várnia, már eltervezted, hogy 5 hónap 3 nap 2 óra után szakítasz a jelenlegi pasiddal és akkor szólsz a másiknak , hogy na itt vagyok hello.


Mit vársz vagy mire vársz pontosabban???? - Hogy bizonyítsa be a másik srác, hogy mennyire szeret, mennyire kellesz neki , hogy harcoljon érted úgymond?? És mégis meddig?


Egy dolog, hogy megoldod, hogy kb hetente 1x együtt legyetek, kettesben, de az nagyon rossz érzés tud lenni egy pasinak is hogy ő elmegy te meg bebújsz este a pasid ágyába és ő mellé bújsz oda ő mellette alszol el, ő simogat este , és ha akarja még k*rsz is vele. - Ezek roh@dt szar érzések, és nem lehet túl sokáig bírni.

2010. nov. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!