Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tekintenek azok a fúik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tekintenek azok a fúik is barátnak, akik eleinte vonzódnak hozzám?

Figyelt kérdés

Több példát is fel tudnék sorolni az esetre: fiú kiszemel valahol, nagy nehezen a közelembe férkőzik, randizgatunk, jönnek a dolgok szép sorjában, állítólag nagyon odavan értem (hihető, mert van, aki úgy nyomozott utánam) aztán mégsem lesz igazán komoly kapcsolat belőle, mert rájön, h imád, de nem szerelmes belém.....ezek után még a barátaim is akarnak lenni :/

jajj, és nem csak a szex motiválja őket, mert sokukkal még odáig sem jutunk el a bíztató kezdet után......


2010. jún. 15. 23:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

ne.... :( az a baj, hogy én is erre szoktam jutni...bár ennek ellentmond, hogy szakítás után folyamatosan keresnek, hogy velem csacsogjanak, meg találkozzunk, tanuljunk együtt, menjünk ide, oda, stb.


amúgy barátokban, haverokban egyáltalán nem szenvedek hiányt, szinte mindenhol feltalálom magam, gyorsan is barátkozom...legjobb barátaim már 7 éve megvannak, ami nem oylan rossz a koromban, szerintem ez azt mutatja, hogy elviselhető vagyok ....:( csak a pasikkal van baj...pontosabban párkapcsolatokkal....

2010. jún. 15. 23:36
 12/16 A kérdező kommentje:

23:34: köszi, ez a verzió szimpatikusabb annál, minthogy büdös vagyok! :) tényleg nem szoktam hamar beadni a derekam, márcsak azért sem mert a fiú barátaim miatt tudom, hogy sokan nem becsülik ezt egy lányban


23:21 aranyos vagy, ha szeretnél írhatsz, nem tudom ez alapján mit írhatnék most :)

2010. jún. 15. 23:41
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát kezdetnek valamiféle elérhetőség kéne, mert én nem tudok privit írni neked :) (2321)
2010. jún. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező.


Így távolról csak találgatni tudok:

-lehet, hogy túl ragaszkodó vagy és megfojtod a férfit az odaadásoddal, azért akar barátnak, mert kedvel, de nem tud veled járni emiatt.

-lehet, hogy félsz a szexualitástól, emiatt a férfi úgy érzi nem lesz teljes szexuális élete melletted.

-nagy számok törvénye, rossz pasikat fogtál ki


Én hasonló esetben valami hasonlót szoktam mondani:

"Bocsi, de barátom már van elég, én a páromat keresem."


25/F

2010. jún. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
mer nem vagy jedi
2010. jún. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
23:21 megváltoztattam a beállításaimat, most már tudsz, kiváncsi vok, mit írsz, ezért nem írtam én először
2010. jún. 16. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!