Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tekintenek azok a fúik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tekintenek azok a fúik is barátnak, akik eleinte vonzódnak hozzám?

Figyelt kérdés

Több példát is fel tudnék sorolni az esetre: fiú kiszemel valahol, nagy nehezen a közelembe férkőzik, randizgatunk, jönnek a dolgok szép sorjában, állítólag nagyon odavan értem (hihető, mert van, aki úgy nyomozott utánam) aztán mégsem lesz igazán komoly kapcsolat belőle, mert rájön, h imád, de nem szerelmes belém.....ezek után még a barátaim is akarnak lenni :/

jajj, és nem csak a szex motiválja őket, mert sokukkal még odáig sem jutunk el a bíztató kezdet után......


2010. jún. 15. 23:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%
a belőled áradó bepállott pinaszagot nem bírják elviselni, igazából még barátnak sem akarnak, de nem akarnak bunkók lenni. És am lehet, pont velem randiztál a múltkor
2010. jún. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Valszeg azert van, mert legalabb egy picit intelligensebb vagy az atlagnal es buta emberekkel randizol. A buta ember meg olyan allat aki nem szereti, hha mas nem buta.
2010. jún. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
biztosan nem, Nálad azért jóval magasabban van a mérce ;)
2010. jún. 15. 23:18
 4/16 A kérdező kommentje:

ez persze első válaszolónak ment


másodiknak: nem rossz ötlet, de butákkal nem bírom sokáig, nagyon zavaró....utolsó barátom, akivel hónapok óta játszuk ezt hihetetlen intelligens, sőt, mondhatni polihisztor, szinte mindenhez hozzá tud szólni valamit

2010. jún. 15. 23:20
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha megmondod, hogy velem miért van ugyanez lányokkal, akkor én meg válaszolok a te kérdésedre :P
2010. jún. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azért van mert kívülről szép vagy, de belülről még van egy két rendeznivalód.
2010. jún. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

23:21: amint megfejtettem, írom is! :)


23:24: ebben van valami igazság, kicsit frusztrált vagyok, de úgy érzem, hogy ezek a dolgok még inkább azzá tesznek :(

most 20 éves vagyok, és még nem volt igazán rendes kapcsolatom, tudom, ez a kor még nem olyan sok, de 15-16 éves korom óta elég sokat randizgattam, és most már elég zavart vagyok emiatt :(

2010. jún. 15. 23:30
 8/16 Fke ***** válasza:
szerintem is a személyiségeddel lehet a baj
2010. jún. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Még odáig sem juttok el...na itt a kulcs...

Azért lépnek le ezzel a szánalmas kifogással, mert látják rajtad, hogy nem vagy olyan, aki könnyen beadja a derekát. Okos csaj lehetsz, és résen vagy. Velem is ugyanez van mindig, engem is pont ilyen szöveggel hagytak ott...pont így. Oda vannak, hű, de szerelmesek, aztán rájöttek, hogy inkább barátként tekintenének rám.

Mert hát miért strapálnák magukat, ha úgyse jutnak semerre...

Én nem ismerlek téged, de biztosra mondom, hogy ez a helyzet, tapasztalat.

Ha nem a szex motiválná őket, akkor kitartanának. Ha addig tetszettél, akkor...Érted, nem változtál meg. Bennük változik valami. Nyugodj meg!

2010. jún. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23:21 vagyok. Írj privit, aztán hátha megfejtjük egymásnak, hogy miért kellünk csak barátnak :P
2010. jún. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!