Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régi kínzó dilemma - ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi kínzó dilemma - ti mit mondanátok? (: /bővebben lent/

Figyelt kérdés

Akár fiúk véleményére is kíváncsi lennék, szerintük jól látom-e a helyzetet (:

A probléma ott kezdődött, hogy 2-3 éve megismerkedtem a munkahelyemen egy fiúval, aki teljesen elvarázsolt (:

Kerülgettük is egymást, de végül "elsétáltunk" egymás mellett, mert valószínűleg mindketten túl óvatosak voltuk, és túlságosan féltünk az esetleges pofáraeséstől. Én annyira, hogy végül sikerült is pofára esnem, mert addig alakultak a dolgok, hogy fölmondtam(nem emiatt), majd elhívtam valahová és elmondtam neki, hogy nem közömbös számomra, csakhogy neki addigra már alakult egy kapcsolata és nemet mondott - nagyon kedves volt, semmi megalázót nem tett, de mégis maga az élmény a földig letiporta a picike önbizalmam is.

Azóta is szoktunk találkozni, mert visszajárok oda ahol dolgoztam (tanulni, vagy a barátnőimmel, előtte is törzshelyem volt) de semmi egyéb kapcsolat nincs köztünk. Tovább is léptem, de mostanában, valahogy újra elkezdtem ezt érezni, hogy ugyanúgy kell, és újabban érezni is lehet valamit, ha beszélünk pár szót, és barátnőm is többször mondta már, hogy nézeget, mikor benn vagyunk, a szemembe néz, többször odajön, mint egyébként kéne, szóval "van vlmi a levegőben" ((: Semmit nem tudok róla egyébként szerelem terén, de tudom, hogy ha most akarna vlmit sem lépne, főleg az után, hogy anno nemet mondott, mert ő is nagyon fél attól, hogy esetleg "megsérülhet". Viszont rémálmom, hogy esetleg ugyanúgy elsétálunk egymás mellett mint akkor (bár mai fejjel már tudom, hogy akkor túl fiatal lettem volna ehhez), és barátnőm is biztatgat, hogy lépjek, mert ha még egyszer pofára esek is, legalább végleg túlesek rajta.

Tudom, hogy mindenki ezt mondaná - "ugyan mit veszíthetsz?", "ennyit megér", stb, de komolyabb véleményekre is kíváncsi lennék kívülállóktól, és végső kétségbeesésemben írtam ide, idegenektől mégis más, mint ismerősöktől :D

Reménykedem, hogy kapok egy választ, ami elindít a helyes úton :))

Köszi! 22/L


2010. jún. 15. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Lépj TE!

Ha nem lépsz elsétáltok megint és bánhatod újra.

Miért ciki ha egy nő kezd?

Dobd ki a jelet, hogy mi újság. Nem mindegy hogy te csíped fel vagy ő kezdeményez? Ha utána ez lenne életed szerelme és neki is akkor nehogy már ezen bukjátok el!

LÉPJ amíg nem késő!

2010. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elég szar lehet, ha 2-3 évig nincs az embernek valakije...
2010. jún. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Felhívnám a figyelmet a "Tovább is léptem..." kifejezésre :D

Csak ekkora pofáraejtés után, nehéz ugyanazzal, ugyanazt meglépni :|

2010. jún. 15. 23:20
 4/10 anonim ***** válasza:

Elnézést, nem volt egyértelmű. Attól függ, hogy miket dumáltatok. És eltelt egy kis idő is azóta. Nem kell gyerekes félelemmel megijedni :-) nem fog megenni :-) közeledj hozzá... max. nem jön be. Mindig bánni fogod, ha nem csinálsz semmit. Sose bocsájtod meg magadnak és a határozatlan állapothoz képest minden jobb. És igen, én is azt mondom, mint mindenki, hogy "ennyit megér". De ha rám hallgatsz, akkor azt csinálsz, amit akarsz :-).


Ha mindenki ezt mondja, olyanok, akik ismernek, akkor miért kérdezed meg itt is? Hogy addig se lépj semmit? Mert nem lesz jobb, ha itt is elmondjuk ugyan azt. Még akkor se, ha pont azt reméled legbelül.


Ne keresgélj hülye kifogásokat magadnak, hanem kelj fel és járj!

2010. jún. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Legközelebb hívd el valahová... de ne támadd le! Ha nem megfelelő az alkalom, akkor következő alkalommal. Ha már 3 találkozásnál többet vársz, akkor úgyse lesz jobb alkalom. Különben is, ha nem támadod le, akkor nincs ebből semmi gond. Hívd el valahová, de ne legyen olyan erőltetett randi feelingje! Sok sikert! Ha belemegy (és miért ne menne abba, hogy beszélgettek, stb...) akkor sem muszáj 2. alkalommal letámadnod... mert ha már eljön valahová, akkor jó esetben máskor is képes lesz rá.
2010. jún. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az álldogálás, araszolás és a lerohanás között is vannak még fokozatok :-P
2010. jún. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

lépj te, hidd el, egy életre bánni fogod, ha megint elmetek egymás mellett, tapasztalatból mondom. ha nemet mond, akkor viszont felejtsd el!


32N

2010. jún. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérlek írjad meg az eredményt!


22:01, 00:15, 00:20 és 00:21 voltam

2010. jún. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sajnos ugy vettem eszre, h manapsag a fiuk nem kezdemenyeznek meg akkor sem, ha bejon nekik a csaj. Szoval hajra! Nem veszithetsz semmit!
2010. jún. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi, jófejek vagytok! ((:

Egyébként beszélgettem vele többet, sikerült úgy alakítanom a dolgokat, és barátnője ugyan nincs, de nem nagyon reagált mikor "próbálkoztam". Bár TÉNY, hogy rendkívül béna vagyok, mint azokban a hülye szinglis filmekben, és a valóságban egy pasinak sztem ez nemnagyon jön be :DDD

De köszi a támogatást, azért segített, lehet majd egyszer (:

2010. jún. 17. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!