Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Átvágják életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Átvágják életem szerelmét!

Figyelt kérdés
Arról szól az egész. Hogy van egy lány aki már nagyon régóta tetszik, de van barátja. De az utóbbi időben a beszélgetésünkön kiderült hogy nemigazán foglalkozik vele a barátja. Titokban csináltam egy áll msn címet, egy ál- lány névvel és felvettem a barátját msnre. És elmondta, hogy van barátnője, már 5 hónapja. Meg már sok barátnője volt köztük annak a neve is akiért én majd meg halok. :( Szóval rájöttem hogy csak megszívatja szegény lányt. De hogy mondjam el neki, hogy ne haragudjon rám, vele meg szakítsanak? :S
2010. jún. 15. 17:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

lány vagyok, szerintem: névtelen mail címről vagy az ál msn-ről tényleg küldd el a beszélgetést, előbb-utóbb úgyis kiderül, akkor meg már jobb előbb! én örülnék, ha valaki tudatná velem, hogy hülyére vesznek.

utána várd meg amíg elmondja, ajánld fel h találkozzatok, találj ki valami olyan programot, amivel eltereled a figyelmét, vagy hívd át simán magadhoz egy üveg borral, igyatok egy kicsit, és csókold meg. ha jön a duma h ez neki most nem megy, akkor maradj ott barátnak, de sokkal valószínűbb, hogy örülni fog, hogy lesz valaki, aki megvigasztalja:)

2010. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
úr isten mennyit kiszedtem a gyerekből meg a barátnőjéből.. fotók is készültek
2010. jún. 15. 19:12
 13/14 anonim válasza:
Remek! Majd számolj be róla hogy mi alakult!
2010. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Genyó dolog ,de sok ilyet fogsz még tapasztalni ,sztem hagyd a fenébe
2010. jún. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!