Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Átvágják életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Átvágják életem szerelmét!

Figyelt kérdés
Arról szól az egész. Hogy van egy lány aki már nagyon régóta tetszik, de van barátja. De az utóbbi időben a beszélgetésünkön kiderült hogy nemigazán foglalkozik vele a barátja. Titokban csináltam egy áll msn címet, egy ál- lány névvel és felvettem a barátját msnre. És elmondta, hogy van barátnője, már 5 hónapja. Meg már sok barátnője volt köztük annak a neve is akiért én majd meg halok. :( Szóval rájöttem hogy csak megszívatja szegény lányt. De hogy mondjam el neki, hogy ne haragudjon rám, vele meg szakítsanak? :S
2010. jún. 15. 17:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nagyon ügyes legyél... Elmondom a receptet, és figyelj...

Beszélj tovább a sráccal, vedd rá minden, ha van webkamerája, kapcsoltasd is be vele, csinálj print screenes fotót, hogy nehogy utána azt mondja, hogy "csak haverommal dumált"... A lényeg, hogy mentsd el a beszélgetést, MSN plus-szal, a lényeg, hogy hitelesnek tűnjön, ne eszkábáltnak... Csinálhatsz beszélgetés közben is print screen-es képeket, stb... Aztán, fogd ezt az egészet, küldd el a lány mailcímére, névtelenül, annyival kiegészítve, hogy "nem hittem volna, szerintem te sem, de azért nézd meg...", és kész... A kíváncsiság úgyis győz.

2010. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
vedd fel a csajt az áll msn re és másold be neki mit mondott a barátja.. utána meg vigasztald az igazi msneden vagy élőben :D
2010. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ugyan azzal az msn címmel vedd fel a lányt és linked be neki az egész beszélgetést, v beszélgess a sráccal még 1x úgy h ha belinkeled a szöveget a lánynak azt a fiú ne tudja kimagyarázni sehogyan...
2010. jún. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Húúúú... hát ha jó barátok a lánnyal mondd el neki hogy tudsz valamit de nem akarod h szomorú legyen, aztán mondd el neki és vígasztald meg.

Ha amúgy nem is vagytok olyan jóba furán jönne ki hogy miért pont te mondod el neki, meg hogy miért akarod tönkretenni a kapcsolatukat...

De ha barátként közelítesz a dologhoz, ahogy mondtam úgy talán jó lesz...

Sok szerencsét hozzá! :)

2010. jún. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de ez a hüyle msn plusz nem menti le pedig be van álíltva hgoy mentse :@
2010. jún. 15. 17:57
 6/14 A kérdező kommentje:
tudja a lány hogy hónapok óta tetszik nekem :S
2010. jún. 15. 18:00
 7/14 anonim ***** válasza:
nyugi ott van az a plusnak van olyanja, hogy naplózott beszélgetések, vagy beszélgetés mentése, és hogy hova mentse a gépen, keresd meg és ennyi
2010. jún. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Ez még akkor is szánalmas, ha jót akarsz. Sosem kapod meg a csajt. Most őszintén szólva mitől lesz jobb, ha felfeded az igazságot? Jobb lesz a lánynak? Nem, valószínűleg egy jó darabig nem akar új pasit. Rosszabb lesz a pasinak? Nem, úgysem érdekli. Jobb lesz neked? Ápolhatod a lány lelkivilágát, és ha eddig nem tette ezután tuti elkönyvel barátnőnek. Vagy rájön magától mekkora szemétláda a srác és szépen lassan kiábrándul, vagy boldogan él tovább a lila ködben, akármely történik is, kevésbé fog neki fájni, mintha most a nagy l'amourban ráborítod az egészet. Keress másik csajt és használd a töködet is azért van, ez a kémkedés, színjáték meg nem férfihoz illő módszer. Az egészet ott rontottad el hogy tiszteletben tartottad, hogy a csajnak van barátja, ahelyett hogy megszerzed amire vágysz. Én az egészben a szegény csajt sajnálom a legjobban, van egy túl tökös pasija, aki néha rossz helyre teszi, meg van egy töketlen udvarlója, aki nem teszi sehova.
2010. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Na a végére még egy jó tanács mielőtt megsértődsz és lepontozol. Ha meg akarod szerezni a csajt, soha, de soha ne szidd a pasiját, még csak ne is értss vele egyet amikor azt teszi. Egyáltalán ignoráld a tényt, hogy van pasija. Sőt ha szóbakerül és panaszkodik húzd fel a srácot. "Jaj olyan szemét a pasim.", "Jaj de hálátlan vagy, inkább örülj annak amid van, egy jófej domináns srác, akire felnézhetsz, már csak évek kérdése és boldogan éltek majd egy kacsalábon forgó kastélyban, amit kolbásszal kerítettek le, szerintem tök jó pár vagytok együtt, le merném fogadni, hogy még főz is neked." Érdekes, de ha túlidealizálod a pasiját, az első dolog, ami az eszébe jut, azok a negatív tulajdonságai a srácnak, és a pozitívakat, tudat alatt egyből hozzádköti, hiszen szerinted ilyen egy pasi egy ideális kapcsolatban, szóval ha veled lenne te is ilyen lennél. Önmagában ez még kevés a sikerhez, ha nem közelítesz hozzá szexuálisan, nem vagy vele őszinte, humoros és domináns, de kezdetnek jó.
2010. jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi
2010. jún. 15. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!