Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zabálhatok a pasim előtt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 19:45
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogyhogy eszel? Engem nem zavarna, szerintem a pasidat sem zavarná. Néha én is zabálok, de csak ha egyedül, vagy a haverokkal vagyok.
2010. jún. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
Akinek ilyen sötét, nyomorék szülei vannak, hogy a kölyküket képtelenek megtanítani enni, annak gratulálok, hogy a b@szás megy, de más nem! Oké, hogy a pasid előtt zabálsz, de ha 30évesen pl. egy üzleti tárgyalásra mész étterembe akkor mi a szart csinálsz te igen nyomorék? És nem csak a nőknek kell tudni kultúráltan enni!
2010. jún. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 A kérdező kommentje:
én nem fogok üzleti tárgyalásra menni se 30 évesen se máskor...
2010. jún. 15. 05:12
 64/70 anonim ***** válasza:
azt gondoltuk,befejezetlen 8 általánossal nem is fogsz nagyon tárgyalásokra járni
2010. jún. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
annyira barmok vagytok! ne sszljátok már le! egyébként meg engem megtanítottak enni, csak úgy nem szeretek.és úgy eszek ahogy jlsik.mindenki maga dönti el.hagyátok már szegényt.ti nyomorékok-.-
2010. jún. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:

Milyen nagy problémád van :D

Nem azért, de mki leszarja, a pasid is le fogja h h eszel..zabálás egyébként azt jelenti általában h gyorsan eszel,meg kb kilóg a kaja fele a szádból, az elég undorító, gondolom nem így szoktad, szal nem tudom miért kell túlreagálni. (késsel-villával is lehet zabálni egyébként)

Az meg h otthon vki késsel, villával eszi pl a húst nem azt jelenti h hú de kúlturált, csak tudja h mi a szokás, és egyáltalán nem nehéz úgy enni -.- perszea combot meglehet fogni, csak kellemetlen ha zsírós a kezed tőle.

2010. jún. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:

"Olyan kulturáltan esznek, hogy rossz nézni?"

Miért, Te hogy eszel? Kipotyog a kaja a szádból? Vagy kézzel túrkálsz a szádban? Ááááá, nem akarom tudni...

Egyébként én soha nem kajálnék a párom előtt, szerintem halál ciki, ha enni látják a másikat. Pá.

2010. jún. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:

halál ciki ha enni látják a másikat?????????

édes f@szom

2010. jún. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
Ezek ám a párkapcsolatok, édes istenem. Meg a párkapcsolati problémák...
2010. jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 Timcseekee válasza:

egy csaj hogy nem tudod szépen enni?:O

a pasid tuti kiábrándul belőlled ha előtte eszel:P

2010. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!