Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zabálhatok a pasim előtt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 19:45
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:

nah megmondom a tutit:

Szval, a srác bizonyára szeret, és sztem nem az lesz a legnagyob gondja h hogyan eszel, sőt kifejezetten arayosnak találhatja.

Azon felül, ha már aggódik h nehogy anorex legyél, akkor ennyit megmutathatsz nneki, hogy nemvagyazXD meg beszéld meg vele, hogy te em szeretsz úgy enni...ha baja van vele, akkor ne egél vele/előtte

ugyanaz

2010. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 A kérdező kommentje:
oké,megtárgyaltuk ;) :D köszi!:D
2010. jún. 14. 20:18
 53/70 anonim ***** válasza:
nincsmit.ah jéjszakát, és sok szerencsét a zabbantáshoz^^Ł
2010. jún. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 A kérdező kommentje:
hehe köszi szépen :DDDDD
2010. jún. 14. 20:25
 55/70 anonim ***** válasza:

Senki se tud normális válaszokat adni??Olyan rohadt hülye itt mindenki (tisztelet a kivételnek)..

Én is elég undoritóan eszek...és ez nem a mi hibánk, mert kiskorukban nem tanitottak meg minket a szülők késsel villával enni..szóval ez csakis a szülőkön múlik (kiskoromban velem sem foglalkoztak annyira sokat a szüleim, mert nem volt idejük, mindig dolgoztak ) .. :((

2010. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:

alap dolog a késsel villával való evés.

de megértem a kérdezőt,náluk gyorsan fel kell zabálni a moslékot,mert a pereputty többi tagja eleszi előlle.

az még nem baj ha nem eszel annyira kultúréltan,de ahogy előadod magad az valami iszonyatosan undorító.

ja és nem jófejség

2010. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
Elmondom én hogy szoktam enni otthon, alapból asztalnál nem szeretek, berögződött hogy kaja közben vmit csinálnom kell értem ezalatt hogy vagy a tévének vagy gépnek mennie kell, vagy ha nincs más akkor ujságot olvasok. Sőt reggelinél egyszerre a kettőt ujság plusz a tévé, általában épp akkor mondják a híreket. Az evési technikám meg reggelinél kézzel, mert például a vajasmézes zsömlét már csak nem késsel villával falatozom, ebédnél meg a leveshez azért dukál a kanál, de ha mondjuk virsli van benne akkor azt is a kanállal vágom el, bár ha keményebb a vágni való akkor sokszor lecsúszik róla a kanál és lefröcskölöm magam, de oda se neki, ezért teszek mindig partedlit a nyakamba. A másodikat meg mindig villával eszem, még a rántotthúst is, beleszúrom a villát és úgy harapom le róla, de mondjuk a sült csirkénél előre leszedem a villával a csontról a húst, meg közben persze azért kézbe is veszem, vagy pl. a fasírt az alap hogy kézzel, de nem tudom mit kell ezen kiütközni, ha véletlen eljutok egy étterembe akkor ott sem jövök zavarba és moderálom magam.
2010. jún. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom ti honnan jottok, de én elottem még így soha senki nem "evett". Alapveto, hogy használok evoeszkozt a húshoz, kanalat a leveshez. Persze a hambuszgert és a szendvicset én is kézzel eszem.


Még mindig nem késo megtanulni rendesen enni, nem zabálni, ne a szuleiteket hibáztassátok ezért, elvégre 18 évesek vagytok.


A pasid helyében sehova nem vinnélek, ha láttam, hogy így eszel és én sem ennék veled, mert elvennéd az étvágyam, nálam ez már lehetne szakítóok is, bár nem tudom milyen messzire mész el ebben a zabatémában.


22/L

2010. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 A kérdező kommentje:
hát igen, az a gáz h nálam is lehetne szakító ok, ahogy a pasim eszik (nem is elmegy az étvágyam, ahogy ök esznek az egész család h késsel villával) ebből kifolyólag gondolom, hogy őnála meg az én evési stílusom lehetne ok a szakitásra ezért is nem próbálkoztam előbb, de már rá jötte,m hogy muszáj minnél elöbb mert igy ebböl semmi komoly nem sülhet ki ha nem bírunk 1más előtt étkezni...
2010. jún. 14. 22:49
 60/70 A kérdező kommentje:
*nekem
2010. jún. 14. 22:51
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!