Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zabálhatok a pasim előtt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 19:45
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
hát a barátom és én sem tudunk valami szépen enni. én inkább harapok kisebbeket és azzal nem eszem le olyan könnyen magam. családi ebédnél viszont a hosszú tésztás levest nem tudom megenni.. azt már tényleg nem tudom ugy megcsinálni h ne utána szivjam fel a tésztát ami kilog:S:S ugyh. inkább olyanokat nem eszem. meg hát vannak olyan dolgok pl csirkecomb/szárny amit sztem csak kézzel lehet szétszedni,ott nem tudsz mitcsinálni,de sztem azért próbáld magad kultúrálni. egyb nem hiszem h ez zavarná a barátodat
2010. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 A kérdező kommentje:
jahh!! :D Nekem sokkal jobb az étvágyam ha nem asztalnál kellenni :D
2010. jún. 14. 20:09
 43/70 anonim ***** válasza:

spec.most is a gép előtt falokXD

aztalnál sosemXD ott annyira uncsiXD

az aki soktatírt

2010. jún. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 A kérdező kommentje:
kéésel villával zabálni? :O ahhoz rohadtjó mozgáskoordináció kell,nekem meg az nincs :D:D vagy gyakorlat, de az meg végképp nincs ilyen téren XDDD
2010. jún. 14. 20:10
 45/70 A kérdező kommentje:
én szoktam a földön ülve tányér nélkül is kiflit enni :D
2010. jún. 14. 20:11
 46/70 anonim ***** válasza:
meg úgy nem az igazi:D
2010. jún. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:

hát ennyi:D énis szoktam úgyXD

Csapj beleXD de látod, nem csak te vagy így vele...am miért? a csávó ijen nagy jócsaládból származik?

nahki?

2010. jún. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 A kérdező kommentje:
aha elég puccosak :S:S de mosmá leszarom :D amúgyis inkább most derüljön ki hogy nem illünk össze "kulturális hátterünk miatt", ne késöbb....
2010. jún. 14. 20:13
 49/70 anonim ***** válasza:

anyám szerint hülyén eszek

mások szerint viccesen

barátom szerint szexisen (?:D)


szerintem meg furán...:D

de ha éhes vagyok, nem fogok koplalni:D

2010. jún. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
én sose izéltem ezen h most a barátom mit fog szolni h h eszem:D ha nem tetszik vmi akk ne nézzed odaXD ennyi
2010. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!