Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Van egy 16 éves csaj akivel múltkor megismerkedtem... és hát smároltunk meg minden, és lényegében az lenne a kérdésem, hogy 22 éves srác vagyok és nem gáz egy 16 évessel összejönni? Mert azért 6 év az nagy korkülönbség szerintem, de kíváncsi vagyok más véleményére is ilyen témában. Értelmes válaszokat várok!!! A másik pedig, hogy nem csókol olyan jól... szóljak érte neki? Most kérdés lehet az hogy akkor miért smároltam vele a buliba? Mert elkapott a hév...

Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat!


2010. jún. 14. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
a korkülömbség egyáltalán nem gáz(főleg ha szereted) ..ha ő 10 lenne és 16 akkor számítana a 6 év xD igy nm olyan feltűnő..de azt azért megkérdezném hogy minek akarsz összejönni vele,ha enniy bajod van? túl kicsi,nem jól csókól..stb.. de ha tényleg szereted akkor szerintem akor miatt ne parázz.
2010. jún. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz ha összejössz vele. Velem egy 20éves akart mindenáron összejönni, de elhajtottam, mert nekem sok volt a kör különbség.

14L

UI. Bocsi az OFFért

2010. jún. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 16 éves lánnyal már pont nem olyan gáz.15-nél még azt mondanám gáz.
2010. jún. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sztem nem az mert barátnöm 16és 26 éves barátja van és nagyon jól megvannak
2010. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ManóÓócska válasza:
én 17 vok pasim 24 szal nem gáz:) nem a kor számít.. és a smárolás.. próbáld tanítani:P
2010. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
19:58asnak: az komoly ha 16 éves a barátnőd és 26 a pasija... és mióta vannak együtt?
2010. jún. 14. 21:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!