Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van esélyem nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem nála?

Figyelt kérdés
Van egy Fiú aki nagyon tetszik nekem.múlt csütörtökön találkoztunk és jól elvoltunk beszélgettünk meg ilyenek.Nagyon rendes volt velem.
2010. jún. 14. 17:46
 61/115 A kérdező kommentje:
nem lesz nyafi...=)azért sem akarok annyira nyomulni mert nem ismerem annyira hogy tudjam bejöne neki,mert nem minden srácnak tetszik ha nyomulnak rá....
2010. jún. 22. 13:42
 62/115 anonim ***** válasza:
jobban teszed ha kimutatod hogy bejön mert akkor honnan fogja megtudni szerinted?
2010. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/115 anonim ***** válasza:
de ha ki se mutatod hogy bejön mit vársz?csodát?elég kislány agyad lehet ha hiszel a csodákba.azzal hogy csak nézed nem veszi észre mi a helyzet.gondolkodj már.vagy kérj segitséget barátaidtól.de semmiképp ne hibáztass mást.meg magadat se semmiért ha nem ugy alakul ahogy tervezted.sok sikert
2010. jún. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/115 A kérdező kommentje:
kimutatom majd de nem nyomulással...mindenhez két ember kell hiába akarnék tőle vmit ha ő nem:S
2010. jún. 22. 14:00
 65/115 A kérdező kommentje:
csodákba már rég nem hiszek,és nem vagyok már kislány=)de azért köszi=)
2010. jún. 22. 14:02
 66/115 anonim ***** válasza:
de elég érett se ha nem tudod eldönteni mit akarsz!!!gondolkodj még nem mész!
2010. jún. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/115 A kérdező kommentje:
én tudom hogy őt akarom=)
2010. jún. 22. 15:01
 68/115 anonim ***** válasza:

hmm mivel őt szeretnéd és ha ebben teljesen biztos vagy akkor hajrá...mitől félsz.nem értem az ilyen csajok ...minden csaj azt várja h az ölébe hulljon a szerelem?De ez lehetetlen a szerelem nem hullócsillag!légy bátor és lépj...mielőtt késő lenne:D


20F

2010. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/115 A kérdező kommentje:
mielött késő lenne...=(ezaz,nálam mindig késő...=(de igen lehet igazad van,szerelmet nem várom,nem hiszek benne...köszi=)
2010. jún. 22. 16:08
 70/115 anonim ***** válasza:
Hát ha tennél hogy ne legyen késő akkor nem lenne az.de hát te tudod........:D Csak nehogy pofára ess.
2010. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!