Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaszerezhetem még?

Figyelt kérdés
A barátom szakított velem pár napja (1 év után). Voltak gondjaink, de szerintem nem lettek volna megoldhatatlanok, csak ő azt mondta, hogy belefáradt. Azóta én is rengeteget gondolkoztam és rájöttem, hogy miben hibáztam én is többször. Nemsokára megbeszéljük még utoljára a dolgokat. Szeretném elmondani neki, hogy tudom, hogy én is követtem el hibákat és úgy érzem, mostmár tudom, hogyan kellene csinálnom a dolgokat, de voltak már ennél nehezebb időszakok is amiket megoldottunk, ehhez csak egy kicsi erőfeszítés kellene már. Szerintetek lehet még esélyem meggyőzni a folytatásra?
2010. jún. 14. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem kapcsold ki az elméd, lazulj el és hallgasd mit súg a szíved. ha a szíved mélyén a kérdésre a válasz egy pozitív érzés akkor próbáld meg, de, ha a szíved mélyén csakis fájdalom és űr van ezzel kapcsolatban akkor hagyjad.

tudom hülyeségnek hangzik, de az embenek az ösztönei a legjobb tanácsadói és vezetői.

L/18

2010. jún. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a belefáradtam szöveg nekem kicsit furcsa. 1 év még nem olyan nagyon nagyon hosszú idő, hogy belefáradjon. :/ Inkább majd a 25. forduló körül lehet ezen gondolkodni. Ha ő ezt mondja, akkor adj egy esélyt a dolognak, de többre ne számíts. Remélem megoldódik és helyrejön a lelki békéd, de ne futkoss utána... :S
2010. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, ha egy kapcsolat elsőre nem működik, másodszorra se fog bármit csinálsz. Az emberi természet nem változik. Keress olyat, akivel megvan a harmónia, de mindenekelőtt adj magadnak időt egy kicsit egyedül.
2010. jún. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen jó, hogy meg tudjátok beszélni a dolgokat. De tényleg gondold végig, hogy mit is érzel. Ha egy kapcsolat valami miatt véget ér annak oka van és nem biztos, hogy jó újrakezdeni. A barátom 11 hónap után azt mondta gondolkoznia kell. Ha gondolkoznia kell az már régen rossz. Gondolkozott, megpróbáltuk újrakezdeni, de nem ment. Már nem volt ugyanaz. Hiányik az ölelése, hogy megpusziljon stb stb, de így utólag azt mondom jobb így. Azóta boldog párkapcsolatban él. Én még mindig egyedülálló vagyok, de színesen látom a világot.:) Néha kell egy kis szünet.:) sok sikert és ne feledd a szakítás után is van élet:) 17/l
2010. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!