Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaszerezhetem még őt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú. 2 éve szeretem. Egyszer 3 hónapig voltunk együtt. Sok jelet vettem már le tőle, és sokszor cukkolnak minket az osztálytársak. Én nagyon szeretem őt, azóta is sokszor próbálkoztam nála, de mindig a ''talán egyszer, nem tudom...'' -választ kaptam. Én úgy érzem még van remény, és nem adom fel, de nem tudom hogyan közeledjek, hogy neki is jó legyen. Kérlek adjatok tanácsot! Előre is köszi!
2010. máj. 3. 10:59
 1/8 anonim válasza:
én is pont most igy vagyok ezzel csak mi 5 éve ismerjük egymást és 3 évig jártunk
2010. máj. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi volt az oka annak, hogy szakítottatok? Korotok?
2010. máj. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én 6évig voltam így..aztán megtalált a nagy szerelem(mással):))))
2010. máj. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát nagyon sajnállak, aki egy cipőben jársz velem! Fel a fejjel, sok sikert, remélem nagyon boldog leszel!

A szakításunk oka az volt hogy nem nagyon törődött velem, mármint szégyellős fiú... Legtöbbször mások társaságában voltunk, és előttük nem mert megnyílni. De énsem kezdeményeztem tehát magamat is hibásnak tartom! De kérlek segítsetek!

2010. máj. 5. 20:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdeményezz te. Ha félénk. És ha akkor is határozatlan, vagy esetleg nemet mond, akkor szerintem hagyd rá, mert nem érdemel meg. Vagy ha meg akarod tudni h szeret-e még, akkor játszd el, hogy van egy új pasid. És ha a féltékenység jeleit látod, akkor valószínűleg szeret. Én legalábbis ezt tennén. :) Sok sikert! ;)
2010. máj. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mikor először olvastam a kérdésed rögtön az ugrott be, hogy valószínű gimis vagy és a szokásos történet: a lánynak tetszik a fiú, de a fiúnak a járás után már nem...de mégsem akarja megbántani a lányt...de miután írtad hogy szégyenlős..hát nem tudom...elvileg, ha egy srácnak tetszel, akkor mindent megmozgat, hogy megszerezzen.és ha már voltatok együtt és azóta ő csak kitérő válaszokat ad, az egy kicsit rossz jel szerintem. Próbálj vele erről beszélni. Ha tetszel neki akkor újra összejöttök és boldogok lesztek, mert megbeszéltétek azt a problémát, ami előzőleg a szakításhoz vezetett...ha meg nemet mond, akkor sajnálhatja, hogy nem figyel fel rád....és te találni fogsz egy olyan srácot, akinek meg tényleg tetszel...és akkor majd meglátja, hogy mekkora egy balfék...szurkolok, akár így, akár úgy lesz:)
2010. máj. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok! Köszönöm a segítséget és a tanácsokat! Nagy részüket megfogadtam, meg is tettem.

Különös dolgok történtek, kérlek segítsetek ebben is!

- Segítettem egy fiú osztáyltársamnak, aki mellesleg a szerelmem haverja. És a szerelmem azt hitte, hogy járunk a másik sráccal, és nagyon ideges meg zaklatott lett.

Erre én meg a haver megmondtuk, hogy csupán segítettem a házijában. Erre ő megnyugodott, és zavarában mosolygott rám. Ez mit jelent? Pozitív jel? Nekem kellemetlen volt!

- Msnen egy nap szép szerelmes idézeteket tettem ki személyes üzenetként, és ő bejelentkezett. Ő szivecskéket írt ki, és azt mondta szépek az idézeteim. Aztán jól elbeszélgettünk.Nagyon kedves volt. Ez pozitív? Segítsetek kérlek!Nem tudom hogyna kezdeményezzek!

És előre is nagyon köszönöm!

2010. máj. 12. 22:23
 8/8 anonim ***** válasza:
bárcsak a helyedben lehetnék :) szerintem van esélyed nála. még simán visszaszerezheted őt. nézd el neki, hogy egy kicsit bizonytalan. de ha türelmesen vársz, de közben érzékelteted vele, hogy kell neked, akkor sikerülni fog. :) tapasztalat :D sok sikert! :)
2010. szept. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!