Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülye voltam tudom, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye voltam tudom, de még visszaszerezhetem?

Figyelt kérdés

Szóval.Elég bonyolult a történetem,és valószínűleg le is fogtok ribancozni,amit meg is értek.Gondolhattok bármit,tudom magamról,hogy nem volt szép dolog amit tettem,de nem mocskolódást kérek.

Szóval...Összejöttem eg fiúval,aki teljesen belém volt esve.Kb két éve tetszettünk egymásnak,csak akkor még túl sok volt a korkülönbség,meg más körökben mozogtunk.Aztán találkoztunk februárban egy kocsmában,és kavartunk.Ez így ment 2 hétig,mert nem akartam komolyat.Aztán végül meggyőzött,hogy legalább próbáljuk meg.Egy hét után lefeküdtem a legjobb barátjával,akibe beleszerettem teljesen.Verekedések,veszekedések,sírások árán összejöttünk.2hétig tökéletes volt minden.3. héten le sem szart.4 héten felnyitották a szemem,és rájöttem,hogy ez a fiú is csak kihasznál,mint oly sokan .Szakítottunk. És az első fiú egész végig mellettem volt.Bármi történt.Mint egy őrangyal.Nagyon megszerettem.Kavargattunk,de megint csak nem akartam komolyat,főleg,mert tudtam,hogy ha megint csak kényszerből jövök vele össze,akkor ugyanaz lesz a vége,mint először.És nem akartam kínozni.

De valahogy éreztem,hogy szeretem.Egyiknap megis akartam mondani neki....és az nap bejelentette,hogy összejött egy csajjal.2 hete együtt vannak. A lánynak van egy másféléves gyereke,pedig csak 17 éves.Megtiltotta a srácnak,hogy kommunikáljon velem.A tesója azt mondja,azért mert tudja,hogy még mindig engem szeret.Mondtam a srácnak telefonba,hogy mi a szitu,és annyit mondott,hogy neki csak a xy kell,mert úgy érzi megtalálta az igazit,sőt a gyereket is a nevére akarja venni.Ha akarom megkérdezhetem a xy-t is,mert itt van mellette.Én meg annyit mondtam,hogy blablabla,na jóéjszakát.És leraktam.Ez volt egy hete.Ma meg facebookon tök normálisan írt.Azt mondta vigyázzak magamra,meg ilyenek.Szóval....nem értem.:S

Most,hogy elvesztettem,rájöttem,hogy szeretem,tényleg.Rengetegszer elkap a sírás.Tudom,hogy elrontottam.De nem lehetne valahogy rendbe hozni,mégis?:(


2011. ápr. 26. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, nálad sem egyszerű az élet.

:)

Én Neked okosat, nem fogok mondani.

Nem tudok.

De, egyet. Fel a fejjel.

"always look at the bright side"

http://www.youtube.com/watch?v=jHPOzQzk9Qo

2011. ápr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy,köszönöm :)
2011. ápr. 26. 18:52
 3/4 anonim válasza:
Az para!
2011. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
és azota nem talalkoztal vele élőben? szerintem meg mindig szeret teged,csak fel,h csalodik benned,h kihasznalod őt,vagy h ez csak rövid kapcsolat lesz. csak akkor mondd meg nei,h tenyleg nagyon szereted,és nem csak pillanatnyi fellangolas. ha tenyleg szereted ,akkor pl igyekezz vele összefutni,mikor nem a baratnőjével van. és mondd meg neki,h mennyire szereted. ha tudsz sirj is:D szerintem ez hatasos-picit hamis,de ha nagyon muszaj...
2011. ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!