Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaszerezhetem-e?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 14:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
NEM!!
2011. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan.
2011. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
DE NEM!:D
2011. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Minek?
2011. júl. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem :P annak a radírnak annyi... a marslakók magukkal vitték... sorry
2011. júl. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, kihagytam a kérdést :/ Szóval, volt egy barátom. Nagyon jól elvoltunk, nagyon! Tavaly nyáron találkoztunk, kb 6 hónapig voltunk együtt össze-vissza. szakítottunk majd kibékülünk.. piti kis dolgokon vesztünk össze.. sajnos többnyire majdnem mindig az én hibám volt.. 3szor szakítottunk, 4x-re pedig végleg.. azótas neki is és nekem is volt már párkapcsolatunk de egyikönknek sem ment. 1-1,5 hónapos kapcs-aink voltak.. :/ Mai napig tartjuk a kapcsolatot, voltam fent nála és beszélgetünk facebook-on és telefonon is. Az anyukájával is nagyon jóban vagyok, mindig elmondja h nagyon szeret és h én mindig családtag vagyok. Vele is tartom telefonon a kapcsolatot.. Szeretem. 6hónap utána is..
2011. júl. 24. 14:59
 7/14 anonim ***** válasza:

akkor igen, próbáld meg.

ha még ennyi idő után is megmozgat benned vmit, hajrá.

ha netalántán nem jönne össze, legalább megpróbáltad.

2011. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbáld meg. Én is megpróbáltam visszaszerezni a barátomat háromnegyed év után, úgy , hogy kiszeretett belőlem, mindenki mondta, hogy ne tegyem, meg már nem szeret stb... De nem így volt.

Sikerült, és már házasok vagyunk :)

2011. júl. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De hogy kezdjek neki? félek megmondani, vagy leírni neki, hogy valójában mit érzek iránt..
2011. júl. 26. 14:50
 10/14 anonim ***** válasza:

mond neki, h találkozzatok v tekerj le a házuk elé, mond, h erre bringáztál és lejönne-e. ezután vegyél erőt magadon és mond el neki, h szeretnéd, ha megpróbálnátok! nem kell olyat mondani, h szeretlek, hiányzol, akarom, ne is tapadj túlságosan. találd meg az aranyközéputat. :)

csk ügyesen és írd meg, mi lett!

2011. júl. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!