Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért teszi ezt velem? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt velem? Miért nem szakít a múltjával?

Figyelt kérdés

Férfival való többéves kapcsolatomat érte hagytam ott. A nőért, aki mindent megváltoztatott és hihetetlen sok kétséget, de a legerősebb szenvedélyt hozta az életembe. Kérlelt, hogy ne játsszak vele, döntsek, mert nem bírja nélkülem. Még csak 3 hete tart a független, nyilvános, közös életünk és még minden annyira friss és hihetetlen, de szörnyű félelmet érzek néhány napja. Az exei hívogatják és még mindig akarja a volt barátnője és a telefonjában még mindig őrzi az egyéjszakára kapható nevek listáját. Előttem nem volt hosszú kapcsolata, de sok barátnője. Nem akarok vetélytársakat vagy a múltból felbukkanó kalandokat, tiszta lappal szeretném kezdeni vele az új életet, én nagyon megszenvedtem azért, hogy együtt legyünk és a környezetemben szinte mindenki elítél, bolondnak tart, de én mindennél jobban szeretem, csak ezt sokáig nem mertem bevallani magamnak és ezzel neki is fájdalmat okoztam. Mindig elvárások szerint éltem, de Ő megtanította, hogyan kell függetlenedni másoktól és a saját boldogságomat tartani szem előtt. Különös, eleinte fájdalmas, de gyönyörű helyzet a miénk és eddig nem, de most elkezdtem félni. Akkora biztonságot nyújt és nem kell azt tennem, amit Ő elvár tőlem, meghallgatja a vágyaimat, mesélhetek neki az álmaimról, az egyetlen ember, aki ismer és aki feltétel nélkül szeret. Boldognak kéne lennem, hogy életemben először mertem szakítani az elvárásokkal, ezzel egy olyan kapcsolatba kevernem magam, amiről mindig is álmodtam. Hiába érezteti, hogy az első vagyok, akibe szerelmes és hogy bármit megtenne értem, mégis ezek az exes ügyek nem hagynak nyugodni, rosszul érint, hogy nem törli ki azokat a számokat, a volt barátnői keresik, mert még akarják, de ő nem szakít velük végleg. Ő az első lány életemben, neki az életformája elfogadott, de nekem ez új és még tudom, hogy meg kell küzdenem az akadályokkal. Nem tudok mindent olyan könnyen kezelni, ahogy Ő. Még. Illene vele komolyabban beszélnem erről, de eddig úgy tűnt, ezt Ő is tudja. Eddig csak tengődött az úton, most boldog, de akkor nem értem, hogy miért hagyja, hogy azok a lányok még mindig reménykedjenek és hívogassák. Mit kéne tennem? Van okom félni vagy csak a hirtelen változás miatt érzem ezt a kis félelmet?

25/N


2010. jún. 12. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos szempontból a melegek jelentős része komolytalanabb. Ezért lehet anyázni, és lepontozni, de attól még így van: excentrikusabbak, "magasabb hőfokon" élnek, mint a heterók. A kapcsolataik szerteágazóbbak, a szerelmi ügyeik hevesebbek, meredekebbek - már csak azért is, mert társadalmi szokás-tabukat döntögetnek.


Ha neked ez sok, még most szállj ki.

2010. jún. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
Amíg nem találkozok a magyar gárdával nincs okod félni!
2010. jún. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia! Mint írtad ez egy friss kapcsolat,a bizalom meg nem olyan dolog ami természetes.Mindenki másképp éli meg,aki nem szerelmes az sose bizalmatlan,aki szerelmes az nagyon aggódik.Kialakul az ismeretség előrehaladtával a bizalom,ha csak egy egy beszélgetésről van szó és azt te is hallod,akkor az azt jelenti ö bízik benne hogy te megbízol benne.Nem szabad ebből ügyet csinálni,neked is lehetnek ismerőseid.Ha a hátad mögött zajlana és kimaradozna meg elhessegeti a témát akkor már aggódhatsz,de addig ne.Szerintem említsd meg neki,hogy nagyon sajnálod de téged zavarnak a régi ismerősök és nem tudod mi a jó megoldás erre,hátha ö javasol valamit.De ha egy ilyen szép kapcsolatban vagy,akkor csak arra kell törekedned hogy továbbra is ilyen legyen,és neki eszébe se lesz más után nézni.
2010. jún. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
22:19-es, micsoda fergeteges humorod van! :(
2010. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem akarlak ilyesztgetni, de volt egy leszbikus szobatársam, aki épp ezek miatt a kicsapongások miatt volt állandóan lelkibeteg - ő mesélte, hogy a legtöbben nem hűségesek, gyakran egymás párjával kikezdenek, és nem tudnak egy nőnél leragadni, mégha szeretik, akkor sem! Kemény világ, rengeteget mesélt, és komolyan, rosszabbak a leszbik egymás közt, mint a nő-férfi kapcsolatok!

Nehéz lesz megkűzdened ezzel a világgal, kívánom, hogy ne menjen kárba a merészséged, és hogy felvállaltad!

2010. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért csináltad ezt nagylány? Egyik ismerősömmel majdnem ugyanez történt, csak ő a férjét hagyta ott egy nőért. Rá 1 évre belevágtak a gyerek programba, szereztek jelentkezőt, a nő teherbeesett, a csaj meg a kislány születése után lelépett. Ez durva sztori, nem? Ő is feladott mindent a szabadelvű csajért és most meg lehet nézni, mi lett belőle. Egy boldogtalan, 1 gyerekes fiatal nő, aki már most csalódások sorozatát élte meg. Ne akard ezt, még most lépj. Kérlek.
2010. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
szerintem is a homoszexuálisok alapból sokkal kevésbé lehetnek hűségesek. Mégpedig azért, mert ha már a leges legalapvetőbb erkölcsi "szabályt" áthágják és azonos neművel kavarnak, akarva akaratlanul hajlamosabbak kevésbé tiszteletben tartani a többit is. Ez sztem kb olyan, mint amikor vki elkezd lopni és nem tudja abbahagyni. Ezt most nem ellened mondom, de ez így van, sajnos.
2010. jún. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Most nagyon elkeseredtem, sírni tudnék. Főleg 22:25-ös válaszoló példája miatt. Ez az egyetlen dolog, amit nem akarok soha megbánni vagy csalódni, mert szörnyen fájna. Ő azt hiszi, bízom benne és ez így is van, csak mégis..bennem van ez a "mi van, ha minden rosszra fordul egy pillanat alatt" dolog. Nem tudom ezt leírni, milyen érzés, mert így kívülállóként úgysem tudja magát beleélni az ember. Több hónapig kínlódtunk, miután tudatta velem, hogy mit érez és ez az idő volt talán életem eddigi legnehezebb időszaka. A folyamatos mérlegelések, részéről a kiborulások sorozata, részemről meg a merev, kötött életem feladása volt a legrosszabb. De megérte, szeretem és olyan csodálatosan bánik velem. Csak akkor nem értem, miért félek mégis.
2010. jún. 12. 23:07
 9/13 anonim válasza:
100%

Végigéltem, megéltem, szerettem, feladott mindent, engem választott, aztán eldobott és visszasomfordált a férjéhez.


Egyet tudok tanácsolni. Élj a jelenben! Szeresd őt, mert nem tudod, meddig tart. Légy önmagad! Ne függj tőle, ne légy társfüggő, ne élj függésben! Tudom, hogy szarul esik, amit tesz. Ülj le vele megbeszélni, kérd meg hogy ne beszéljen ezekkel a lányokkal. Ha tisztességes ez a lány, és szeret téged, akkor ennyit meg fog tenni simán. Felhívják és megmondja, hogy kapcsolatban van és pont. Nem lehet, hogy ezek a lányok tényleg csak barátnők, és nem szexet akarnak? Szerintem üljetek le és tisztázzátok, mert lehet, hogy te fújod fel, de lehet, hogy teljesen joggal fújod fel.


Az, hogy feladtad a kapcsolatodat férfival, nem miatta volt, hanem magad miatt. Ez a saját életed, a te döntéseid. Lehet, hogy nem fog örökké tartani. Semmi sem tart örökké. Tudom ezt fáj hallani, de sok mindenen túl vagyok, tudom, mit beszélek. Lehet, hogy ő az ugródeszka, lehet, hogy ő kellett, hogy rájöjj, ez a te utad, te nő mellett tudsz boldog lenni.


Ha nem akarja megszakítani a kapcsolatot az telefonos csajokkal, akkor te is legyél ilyen, meg fogja látni, hogy ez mennyire fájdalmas, és akkor abba fogja hagyni. Hidd el. De ha nem akarja, akkor kiskaput akar hagyni. Neked kell mérlegelned, hogy hagyod-e ezt neki. hagyni fogod, mert szereted. De ez már jel. Nekem is hasonló volt, sok jel volt, de szerettem, nem akartam hinni a jeleknek, pedig már akkor ott kellett volna hagynom. És sokáig tartott a játék, mert hagytam. Két ember kell mindenhez. Te tudod, mit bírsz el, mit teszel meg és mit nem. Sok erőt, és kitartást!


Még valami: Ésszel szeress, ne szívvel!


Majd egyszer megérted ezeket, amiket leírtam. Sajnos.


26/ll

2010. jún. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
hülye leszbik:S
2010. jún. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!