Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy mondanátok meg a barátnőtöknek, hogy zavar, ha ilyen gatyákat hord?

Figyelt kérdés
[link]

2018. ápr. 16. 21:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%

Hogy?

"Barátnőm, zavar, hogy ilyen gatyákat hordasz"


Bár engem aztán nem zavarna.

2018. ápr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%
Ennyi erővel nadrág sem kéne rá, mert így is kint van a fél p*csája. Rohadt közönséges, nem utcára való. Ráadásul marha guszta, hogy leülnek a tömegközlekedéskor csupasz s*ggel. Arról ne is beszéljünk, hogy valaki utána ül le.
2018. ápr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
44%

# 12


Amikor valaki múltkor belinkelt egy szőke instapitsát, ahogy ilyen pitsagatyában a kövön ült, meg mertem jegyezni, hogy mennyi mindent kaphat el.

A sok femináci kb. 2 oldalon keresztül támadt, hogy milyen hülye vagyok, és ne képzeljem magam orvosnak.

2018. ápr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%
Magyarul.
2018. ápr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
28%

Engem nem zavarna amugy. Sot, kifejezetten szeretem az ilyen nacikat a csajokon.

Szeretem ha egy no ri**osan/ku***an oltozkodik.


A kerdesre: gozom sincs. En annak idejen nagyon hulye voltam, es voltam olyan orult “a halal kapuja ele allni es kinyitni” hogy megmondtam a baratnomnek a volt baratnomnek, hogy “szivem, ez a nadrag neked tetszik amugy” “igen tetszik, miert?” “”mert nekem nem annyira” “szerintem egy kicsit ribis” erre jott a pokol ajtaja nyitva eset....jott ram minden. (Azota kicsit megvaltozott az izlesem :D


Szoval finoman. Nagyon nagyon finoman kozold vele.

2018. ápr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
16%
15.Adlak, jót mosolyogtam a szövegeden!
2018. ápr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
92%
Megkérdezném, nem zavarja-e, hogy kivan a fél 3,14csája.
2018. ápr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!