Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy mondanátok meg a barátnőtöknek, hogy zavar, ha ilyen gatyákat hord?

Figyelt kérdés
[link]

2018. ápr. 16. 21:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szólnék neki, hogy kint van a feneke.


Ritka ízléstelen ez, gondolom a csaj sem különb.

2018. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Azt hogy zavar, vágja a se**ed vagy mi?
2018. ápr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Undorító egy nadrágod van szívem örülnék ha lecserélnéd. Nő vagyok és tényleg annak tartom ezt.
2018. ápr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
"Zavar, hogy ilyen gatyákat hordasz."
2018. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Alapból nem értem, hogy egy értelmes, érett férfi miért jönne össze ilyen közönséges lánnyal. Aki összejön vele, az magára vessen :D
2018. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nőként magam sem értem, miért jó, ha kilóg a fél p..ja valakinek, és a sok csövi, munkás, bkv-n utazó retek bámulja seggem..


Na de nem vagyunk egyformák. Simán megmondanám, hogy ez a gatya szerintem gáz. HA a barátom húzna köldökig kivágott ratyi pólót, neki is szólnék, hogy ugye ezt nem gondolta komolyan.

2018. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy elmondanám neki azt, hogy egy valamire való nő ruhában, mell és seggmutogatás nélkül is képes magára vonni a figyelmet, nőiesen kinézni meg pláne csak ruhában, normális öltözetben lehet. Minden más közönséges - mély dekoltázs, illetve a franciabugyi féle nadrágok, lásd a linken.


Igen, nő vagyok én is és undorítónak tartom ezt az öltöztet, pláne, ha le is ül benne a buszon vagy akárhol. Fúj.

2018. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Elég gáz kategória, úgy meg pláne ha te vagy a párja és felveszi...
2018. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Ott kezdődik, bogy nem járnék rib^ncal.
2018. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

"életem, mintha ebben a nadrágban nagyobbnak tűnne a feneked, mint amilyen valójában."


garantált siker. soha többet nem fogja felhúzni, de még csak hasonlót sem.

2018. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!