Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg szeret, vagy csak kihasznal? (bov lent)

Figyelt kérdés
Lassan 9 honapja, hogy van baratom. Nem sokat talalkozunk, mert sokat kell tanulnia (bar ugye mar szunet van...), es emiatt alig ismerjuk egymast szerintem. Mostanaban minden hetveget a haverjaival tolt, engem meg msnen is lesz.r. Elvileg ket het mulva megyek a baratommal, es a nagyszuleivel nyaralni Horvatorszagba, de nem szivesen megyek...A helyen, ahova mennenk, mar volt egyutt a legjobb haverjaval is. Egyebkent meg azt talalta ki, hogy mi lenne, ha ott vesztenenk el a szuzessegunket. Felek, hogy csak kihasznal, es mihelyt hazajottunk, szakít velem. Szerintetek van okom felni? Szakitsak vele, amig tehetem, vagy probaljak megbizni benne? 16/L
2010. jún. 12. 09:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Es meg annyi, hogy majusban meg ugy volt, hogy nem megyek veluk Horvatorszagba. Anyam szerint lehet, hogy megint a legjobb haverjat akarta vinni, es hogy valszeg csak arra kellek, hogy megkapjon, es aztan elhagy...
2010. jún. 12. 09:31
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem ismerem nem tudom megállapítani, hogy kihasznál-e, de ne feküdj le vele. Ha nem szívesen mész, akkor mond meg neki, hogy gondolkodál ezen és szerinted ez még korai, hogy együtt menjetek Horvátországba, ha meg megsértődik megmondod neki, hogy nem is nagyon tudtok találkozni és így nem is ismered úgy igazán. Mióta jártok? Ez is nagyon fontos. Esetleg, ha csak pár hónapja, akkor szerintem teljesen jogos, ha ezt mondod neki. De ismétlem tényleg ne feküdj le vele, ha mégis elmennél vele próbálj külön aludni és ne vele egy ágyba. Én jövőhéten megyek nyaralni a barátommal (5hónapja járunk), de megegyeztünk, hogy külön alszunk, hogy ne történjen semmi még.:) Vagy, ha ketten alszunk, akkor is úgy, hogy a tesója is ott alszik velünk egy szobába így esélyünk sincs.:D (Szerintünk a szex bőven ráér még hisz az első, hogy lelkileg ismerjem,h a igazán szeretem:)

17/L

2010. jún. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Még annyit szerettem volna mondani, hogy a bizalmat szerintem nem lehet eröltetni. Azt ki kell érdemelni és a kapcsolatotoknak meg kell érnie. Szerintem, ha nem bízol benne, akkor ez még korai lenne, de nem ismerlek titeket neked kell tudnod.:)

1. válaszoló

2010. jún. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
9 honapja jarunk. Es ez ido alatt mar 2x aludtunk egyutt. Nem tudom, menjek-e vele. Mert mostanaban egyre tobbszor beszel arrol, hogy jovo ilyenkor mar tuti nem leszunk egyutt, bla-bla-bla. Ezert gondolom, hogy csak kihasznal. De en meg szeretem nagyon, es nem tudom eldonteni, mit tegyek. Ha most megmondom neki, hogy nem megyek Horvatorszagba, akkor vege lesz a kapcsolatunknak.
2010. jún. 12. 09:38
 5/8 anonim válasza:

Csak arra kelesz neki, hogy lefektessen. Hagyd el, majd jön olyas valaki, aki szeret Téged, s megérdemel.


24/L

2010. jún. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy miért mondja, hogy jövőre ilyenkor úgyse lesztek együtt. Beszéld meg vele.
2010. jún. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak kihasznál, ezt látod te is...

Ezek után csak rajtad áll, hogy elmész-e vele Horvátországba. Szerintem ne menj.

Ha a hétvégét a haverjaival tölti, és horvátba is a haverját akarta vinni, szerinted mennyire szerethet téged? Csak látja, hogy oda vagy érte, és undorító módon próbál visszaélni a helyzettel. De ezt te is tudod, nemdebár? Miért vagy még vele? Találhatsz olyat, aki szeret és tisztel téged, és csodás lesz vele, vagy nekiadhatod a szüzességed ennek a féregnek.

2010. jún. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak kihasznál, nem éri meg folytatni. Nehogy belemenj ebbe a dologba, inkább szakíts vele, de NE menj vele horvátországba! Remélem megfogadod a tanácsunkat....;)

15F

2010. jún. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!