Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg büszke rám vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg büszke rám vagy csak kihasznál?

Figyelt kérdés
A volt barátnőmnek sokan mondták míg együtt voltunk, hogy milyen jó pasija van nem egózni akarok de így volt és mindig oda volt értem majd szakítottunk aztán most bekerült egy másik gimibe (költözés) ahol már új haverjai vannak de elég vacakul érzi magát még mesélte nekem... mostanság újra jóba lettünk és azt mondta, hogy szívesen találkozna velem, mert velem olyan jó együtt lenni és ha meglátnának vele az milyen jó lenne :O Ezt mire vegyem? Máskor 5 hónapig jártunk és az idő tájt velem volt tele a falu minden nap engem beszéltek. 16 éves a csaj... én meg 19
2010. okt. 7. 02:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Cirkuszi majom vagy?
2010. okt. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aha..


Szerintem ezt a olyan jó veled lenni mindenikek elmondja akivel. Amennyire én tudom falukban gyorsabban terjednek ilyen dolgok mint mondjuk városban, akkor itt meg suliba beszéltek volna.


Szóval szerintem ez semmi, ha már úgyis mondta nem érzi a legjobban magát (ami mondjuk új sulinál nem túl meglepő) és ahelyett hogy saját erejéből próbálná megoldani a gondokat inkább máshoz fordul.


Hát az meg hogy együtt látnának, azért lehet jó mert akkor ugye nem egymagában van, van pasija akkor biztos jó fej, 16 évesen ne már ö legyen akinek nincs pasija.. ja szóval én ezt nem mondanám büszkeségnek inkább csak kihasznál mint valami pajzs.


Igaz ettől még elmehetsz, de szerintem mindketten jobban jártok ha nem.

2010. okt. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

^

Kihagytam 1-2 szót de tuti nem nagy szerelemről van szó, mert megszakad a szíve annyira hiányzol. Inkább mint amikor xy új párján keresztül akar visszajutni exéhez. Csak ő itt most azt akarja hogy új suliban vegyék észre. The end

2010. okt. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem féltékenyé akar tenni valakit,és ezzel használ fel téged,
2010. okt. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vuuuk ***** válasza:

Szerintem meg ha olyan k@rva jó pasi vagy és Te vagy a falu bikája, akkor egy normális korodbeli csajt keress.

Sajnos még az elsőnek van igaza! Eddig egy cirkuszi majom vagy! ha meg hagyod hogy kiasználjon akkor már nem is papucs, hanem egy kopogó faklumpa leszel, mert akkorát fogsz koppani, hogy a kicsi falud beleremeg, aztán majd jól a pofádba röhögnek!

Röviden így tudsz lenni a helyi HVCS-ből (helyi vagány csávó) egy lúúúzer!


Hajrá Csődör!

2010. okt. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kihasznál.
2010. okt. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!