Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim elmondása szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim elmondása szerint nagyon válogatós csajok téren (ne vegyétek nagyképűségnek vagy ilyesmi a részemről) főleg a plázacicákra meg a szilikonbabákra gerjed. Mit csináljak én nem vagyok olyan?

Figyelt kérdés
már lassan 2 éve hogy együtt vagyok a barátommal,jól kijövünk egymással,persze néha összeveszünk ez főleg miattam van,mert mindíg féltékeny vagyok.Mindíg kerek szemekkel nézi a tvben a szilikonbabákat nekem persze nincs nagy mellem és hiába tudja hogy zavar amikor megjegyzést is tesz meg elvan ájulva tőlük de akkor v.hogy nem érdekli (vagy elfelejti?) h. nekem rosszul esik.Próbálok megfelelni neki ami rám jó hatással van (legalább is ami a külsőmet illeti)de hogyan vehetném fel a versenyt az ilyen lányokkal?Tudom hogy sok a dekoratív lány,mint ahogy sok helyes pasi is van,csak az a külömbség,hogy engem csak az én egyetlenem érdekel.Mit tanácsoltok,hogy több önbizalmam legyen ennyi szép lány közt?Sajna már nincs is barátnőm mert mindenkiben a riválist látom...
2008. okt. 29. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha teljesen jól működik a kapcsolatotok,akkor nincs miért aggódnod, vagy önbizalom hiányban szenvedned. Nagyon sok pasi szereti nézegetni a plázacicákat meg szilikonbabákat,de nem hinném,hogy az ilyen típusú csajokkal szeretnének komolyabb és hosszabb kapcsolatot. A barátodnak nyilván volt oka rá,hogy téged válasszon annak ellenére, hogy te nem vagy ez a típusú csaj.Mondjuk az,hogy szeret téged.Az még nem bűn,ha megnézi a feltűnő lányokat, te is biztos megnézed a fiúkat,nézni már csak szabad :)Addig jó amíg csak nézi őket. Az én párom is megjegyzi időnként,hogy ez meg az a csaj milyen dögös, de ő is mondta már,hogy az ilyen lányok leginkább a szexre kellenek a (jó esetben független!!!)pasiknak.Itt nem csak az egyszerű szép ,csinos lányokra gondolok,hanem az agyonszilikonozott,agyonszolizott, mindenféle természetességet mellőző lányokra.

Ugye nem úgy értetted,hogy a barátod rád tesz megjegyzéskete? Én úgy vettem ki,hogy csak a többi csajra.

Tehát amíg a fiú téged szeret és hűséges hozzád,addig nincs mitől félned. Valószínüleg te így is tökéletesen megfelelsz neki,nem véletlen,hogy már 2 éve együtt vagytok.

2008. okt. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azért van veled,mert úgy szeret ahogy vagy..az én barátoma fekete hajú lányokra bukik,bejön neki a nagy mell...na én platinaszőke vagyok,és csak 80B-s...nem véletlenül van velem...ha mindenárom csak azok tetszenének neki,akkor nem lenne velem,elhagyna egy feketehajúért...
2008. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nyugi...:) nem véletlen, h. már 2 éve együtt vagytok, biztos szeret téged, hisz akkor nem lenne veled! ne féltékenykedj , ha megnéz egy nagymellű csajt!(ezzel elriasztod magad mellől) te is biztos megnézed a helyes pasikat, a tv-ben, újságban, v. a moziban. ez még nem számít megcsalásnak! gondolj bele, adott valaha a pasid arra okot, h. így viselkedj?? flörtölt más csajokkal? v. ilyesmi?? ne próbálj velük versenyezni, mert csak "mű"nők! tudod, h. az abszolut győztes te vagy, az egyediséged miatt!! ha a pali nem így gondolná, nem lenne veled!! ne törődj a megjegyzésekkel! a pasiknak a nagy mellek olyanok, mint nekünk a (nagyon)drága cipők... persze szépek, meg minden, de olyan kényelmetlenek, és egy idő után unalmas, mert giccses, és mindenki megbámulja... lazíts, és élvezzétek az életet!!

Be ... happy! (((((:

2008. okt. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3 féle nő létezik:

1: Akit megdugnánk.

2: Akivel járnánk.

3: Akitől a gyermekeinket akarjuk.


Nekem is bejönnek a plázacicák, mint első kategóriások.

2008. okt. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Hm..Érdekes h a "plázacicákat" mennyire alábecsülik.Csak dugni jó őket.Na már most engem is sokszor plázacicáznak/p!csáznak..Ésm akármilyen különös is,nekünk is vannak érzéseink,és hiába vannak olyanok akik majd szétesnek,olyanok is vannak(Igen,most magamra gondolok) : akiket nem csak az érdekli h a plázában illegjen egész nap.Lehet,sőt biztos h fellelnek 3naponta a plázában.DE.Emellett érdekelnek az olvasás.Mondjuk leginkább az újságok..Fitnesszterembe járok.Úszni is elszoktunk járni 1-2 b.nőmmel.Esténként kocogunk.Furcsa..Azért mert valaki szőke,és szilikon mellekkel rendelkezik,rögtön plázap!csa..Én igen szőke vagyok,és szilikon mellű.Nade a plázázáson kívűl igenis sok minden érdekel.

H a kérdésedre is válaszoljak:Azért van veled ennyi ideje mert szeret.És annyit elmondok még...főleg,mint az előttem válaszoló írta SAJNOS..A legtöbb cicababa csak dugni jó..Én pedig ezek szerint pont azt a kategóriát erősítem aki nem adja magát minden második hímringyónak..És örülj kedves kérdező,h VAN VALAMI OLYAN,AMI MIATT SZERET A BARÁTOD.Pedig nem vagy plázap!csa.Nah igen ezt értékelni kéne benned.Nem más csajokat nézni.És nemhinném h én leszek itt a 100%-os,de nem szeretném azt sem h le legyek teljesen pontozva,mert írtam egy őszinte véleményt.

2008. okt. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
na most akkor én is elmondom a véleményem!nekem pl teljesen m1 h plázacica-e vagy sem!és igen lehet plázacica is normális SŐT...de be kell vallanunk h vannak olyanok is akik nem éppen mondhatóak annak!na most a szilikon mell...én azt nem értem h egy lányban először mért a mellét kell nézni?ha nincsen nagy melle egy lánynak akkor már nem lehet szép vagy nem lehet vele járni?
2008. okt. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sajnosn nekem mar eleg sok kapcsolatom volt es koztk volt tipikus plaza cica is, de volt olyan is akiremondhatnih plaza cica de rendkivul ertelmes, intligens, szeleslatokoru es abszolulte komoly gondolkodasu!


Amugy a szepseg mulando de a belso ertek az orok! Ami miatt elveszitheted a baratodat az nem a Plaza cicak lesznek hanem a feltekenyseged! Engem azzal lehet megorjiteni, meg ha egy csaj nyafog vagy idetlenul rohog mindenen, avagy ha nagyon sotet! Meg a legjobban kinezo no is kiabranditoha ilyen! Szal ha valtoztatsz a feltekenysegeden nem kell mitol tartanod!

Ui: A nagy atlag plaza cicak nem jok az agyban azt hiszik eleg ha jol nenek ki es semmi elkepzeles semmi fantazia! ;) Ciao

2008. okt. 30. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,sajnálom ha valakit megbántottam esetleg a "kategorizálással"...
2008. okt. 30. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!