Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszajön még hozzám?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok (15) és van egy évfolyamtársam lány(16). Nagyon tetszünk egymásnak, 2héttel ezelőtt a kolesszobájában csókolóztunk (ő kezdeményezte) és megállapodtunk hogy szeretnénk komolyabb kapcsolatot mint barátság. Másnap szakított velem, azzal az indokkal, hogy nem érzi azt amit ilyenkor kellene :S Szóval nem szerelmes, de nagyon kedvel, nagyon aranyos vagyok, nagyon helyesnek tart de nem SZERELMES. :S Tökre letörtem mert beleszerettem. A barátnői mind leszidták hogy ilyen hülye volt hogy belement a kapcsolatba és ki is szállt. Azóta nagyon sokat beszéltünk, most szünetben is tartjuk a kapcsolatot MSN-en mivel nem egy városban lakunk. Aztmondta még lehet esély rá hogy összejöjjünk de nem tudja mikor. Szerintetek érdemes most még kedveskedni neki, óvatosan hajtani rá, vagy hagyjam meg csak sima barátnak és nézzek más lány után?
2008. okt. 29. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:

hagyd, és keress mást... ez a lány nem érdemel meg téged, ha tényleg ilyen... azt mondja h szakit aztán lehet h ujra összejöhettek? ugyanmár... csak kell neki valaki hogy ne legyen egyedül.

Nagyon sajnálom:(

Keress jobbat:) Biztos hogy találsz:)

2008. okt. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ha idáig eljutottamtok hidd el nem szabad feladni!! Én is csináltam már ilyet mint az a lány,és tudom valószínűleg még fél ettől a kapcsolattól...mármint belevágni ilyesmik!A lényeg h biztosan nagyon kedvel csak időre van szüksége,a szerelem meg nem jön olyan hirtelen mindenkinél!! Türelem menni fog ez!! :)
2008. okt. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ne hagyd, még 1 esélyt adhatsz neki. Csak ne szeress bele jobbann.
2008. okt. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem próbáld esetleg meg, ha megint kicseszik veled szidd le és nebeszélj vele többet :P ilyennel nem érdemes, de 1 esélyt mindenki megérdemel :D


Sok szerencsét


NWO

2008. okt. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem is próbálkozz még!! talizzatok, meg minden! "vedd rá, h. essen beléd" XD de ne szeress bele jobban!
2008. okt. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nem hagyom annyiban :) 2. válaszolónak:Szerintem az idő pont fordítva működik a szerelemnél:S Gondolok arra hogy minél jobban mélyül a barátságunk annál inkább akar csak barát maradni, és nem jó pasiként fog rám nézni, nem?


Negyedik válaszolónak:Hogyn tudnám rávenni hogy belémessen? Szoktuk ölelgetni egymást amikor talizunk meg nagyon sokmindenről dumálunk és mindig van közös téma is.

2008. okt. 29. 17:04
 7/8 anonim ***** válasza:
hát, nekem az olyan pasik jönnek be, akik magabiztosak,(ne mutasd, h. beleestél) meg van kisugárzásuk. szóval egyik nap öltözz ki a suliba vmi jó felsőbe, meg lődd be a hajadat. engem le lehet venni a lábamról, ha egy fiúnak van egy "perverz" vigyora XDXD mintha mindig valami "huncut" dologra gondolnál.. XDXDXD lehet, h. nem így van, de szerintem ne ölelgesd annyit (legalábbis a suliban ne)... ez egy idő után megszokottá válna, és már nem lenne benne semmi jó... ritkán ölelgesd, hogy érezze, ezt ki kell érdemelni. de ha megöleled, akkorse a szokásos, egyszerű ölelés legyen. öleld át úgy, h. mögéállsz, és ilyenkor adhatnál neki puszit a nyakára..... érted mit próbálok magyarázni?? :D:D (nem vagyok a szavak embere...:S:S X$$)
2008. okt. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha nagyon akar akor jöhet ujra a kapcsolat
2008. okt. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!