Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyét csinálnék magamból ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyét csinálnék magamból ha találkoznék vele? Most is csak arra kellenék neki?

Figyelt kérdés

Hosszú és bonyolult kapcsolat volt ez. Először csak összejártunk,majd összejöttünk,aztán ő dobott engem,majd megint összejártunk és megint dobott.Majd megint felvette velem a kapcsolatot s találkozgattunk,én beleszerettem és bevalottam neki,ő megint dobott :(

Most megint beszélőviszonyba vagyunk,vagyis én örülök h beszél velem. Reménykedem h szeretne e velem találkozni. Én nem merek rákérdezni. Viszont félek is h megint csak addig lennék jó. :(

18/L


2010. jún. 10. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Már az első után sem kellett volna visszamenni.
2010. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem te irtál már a családos témában hogy van barátnője és csak igérget?Én biztos nem jártam volna össze egy sráccal akinek csak azért kellek mert lefekszem vele.Amúgy már az első alkalom után nem is kellett volna szóbaállni vele.
2010. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem már így is elég hülyét csináltál magadból. Ne is beszélj vele. Minek? Ez a pasi semmire se becsül téged, te meg még annak örülsz hogy beszél veled?
2010. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De olyan egy balf@sz vagyok h mindig reménykedtem h talán most másképp gondolja... :( Nem tudom hova van rámírva h csak arra vagyok jó. :( Nem vagyok aza bulizos ribi típus,ő volt a 3. srác az életemben,elötte is komolya kapcsolataim voltak,nem értem miért nem vagyok neki jó :(

Tudom nemet kéne mondanom,és felejteni. Hogyan kezdjem? Mire eltudnám felejteni,vhogy felbukkan az életemben? Sajnos másik városba,országba költözni nem tudok. :( És kikerülni se tudom,mert ha akar megtalál,és mindig úgy összezavarja az érzelmeimet!

Vki adjon tanácsot,kérem

2010. jún. 10. 20:47
 5/10 A kérdező kommentje:
nem irtam oda. meg neki tudom nincs b.nője. Sejtem azért is vette fel velem a kapcsolatot ismét
2010. jún. 10. 20:48
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehetsz de rendes becsületes lány is, nincs rádírva hogy csak arra vagy jó, de ha neki csak szexre kellesz, szerintem ez nem fog változni. Érzi hogy veled bármint megtehet, úgyhogy meg is próbálja. És eddig sikeres volt úgy tűnik. Játszik az érzelmeiddel. Szerintem ebbe próbálj belegondolni hogy milyen sekélyes lelkivilága lehet hogy annak ellenére hogy tudja hogy te szereted ezt teszi veled?

Nem kell elköltözni, meg semmi csak próbálj távolságot tartani, és éreztetni vele, hogy elég volt ebből a dologból, mert rájöttél mennyire szar ember.

Akár meg is mondhatod neki, hogy ne számítson arra hogy te ezek után bármit is megteszel neki.

2010. jún. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előbb már irtam,én voltam hasonló helyzetben csak mi nem jöttünk össze az első szakítás után(8hónapig jártunk).Én totál szerelmes voltam és talán ő is szeretett még(egyéb okok miatt szakítottunk)közel egy évig hitegetett amikor neki úgy volt jó én meg ugrottam az első szavára és már szerelmet is vallottam neki szinte..ez elég nagy baromság volt mert ezt kihasználta.Aztán lett egy barátom akit szerettem és akkor mégjobban nyomult..de én direkt hárítottam hogy érezze magát ő rosszul ne én.Egy ideig nem beszéltünk és amikor volt már egy évek óta tartó kapcsolatom felbukkant megint és mondta hogy szüksége van rám,fontos vagyok neki,jó lenne ha vele lennék.De ezúttal is elutasítottam és most neki is van végre barátnője.Ezzel azt akartam mondani hogy ha nem koptatod le tönkre fogja tenni a következő éveidet lehet az egész életedet mert te ugrassz neki első szóra.Ez a fiú nem szeret téged és nem is fog csak kihasznál.Ha gondolod irhatsz privit is.
2010. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha már 3-szor dobott akkor miért reménykedsz? Nem elég nyílvánvaló hogy csak ,,arra" kellesz neki? Ne alázd meg magad ennyire.
2010. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én i voltam már ilyen helyzetben, de tudod ilyenkor az fáj neki, ha nem is foglalkozol vele!! kicsit legyél elérhetetlen neki, mert ha megkap újra és újra akkor tudni fogja/azt fogja hinni, hogy könnyen megkaphat.
2010. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ez a téma engem is érdekelne,épp aktuálissá vált ugyanis számomra.

egy srác,akinek szinte állandóan ugrottam az első szóra pedig már többször megalázott(tudom hülye voltam) újra felbukkant az életemben majdnem egy év után,addig nem is beszéltünk. Az utolsó találkozásunkkor én osztottam le őt,és közöltem vele h hagyjon békén.

Szóval most elkezdtünk msn-n dumálni,már már flörtölni :) ott tartunk h neki sincs senkije meg nekem se,de jó lenne vki ezért ajánlgatjuk egymásnak magunkat :D találkozást is szóba hozta már. Én nem is tudom h benne lennék e,iszonyú jó vele a sex,de nem akarom h megint ugy lealázzon... :S

18/L

2010. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!