Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyét csinálnék magamból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyét csinálnék magamból, vagy mit gondolna rólam, ha ezt tenném?

Figyelt kérdés
Van egy lány, egy évvel fiatalabb nálam, egy suliba járunk, de nagyon ritkán látom, ha látom akkoris csak a bnőivel, vagy az osztályával, és arra gondoltam, elkérném tőle az msn címét neten, azzal a címszóval, hogy megismerhetnénk egymást.....szerintem ez nagyon gáz lenne, vagyis tuti azt gondolná hogy ez biztos valami idióta ember....vagy mit írhatnék neki, vagy mit tegyek?
2011. márc. 14. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem nem lenne anyira gáz

am vhova nincs kiirva vmelyik közöségi oldalo az msn-je és akk el se kéne kérned csak felveszed

2011. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Vegyél bátorságot!!Ha arra volt merszed hogy stíröld akkor arra is legyen hogy személyesen elkérd a számát sokkal jobban értékeli!! tény jobb ha nincsenek ott a b.női és 2esbe vagytok úgy könnyebb,de ha meglátod és a b.nőivel van ennyit mondjál neki szia beszélhetnék veled négyszemközt?? elmegy veled,megmondod hogy nagyon tetszik neked és esetleg te szívesen megismernéd és adja meg a teló számát vagy az msn címét.

ha megadja jó vagy ha nem ne szomorkodj lessz más :D

2011. márc. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
max ha nem jösz be neki és elhivod a bnöitől ahogy a második válaszoló irta akkor meg lesz a csajok napi témája XD
2011. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!