Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet elmenni anélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet elmenni anélkül hogy ne aláznám meg vagy csinálnék hülyét magamból?

Figyelt kérdés
3 éve járunk.összevesztünk most már komolytalannak látszó hülyeségen.Szakítottam a pasimmal.Vissza akarom szerezni de nagyon megsértődött.családjával is komoly gondjai vannak.Teljesen kikészült csalódott és úgy érzi minden mind1 neki.Én békülnék ő bizonytalan.Mindig felveszi ha hívom vagy talizik velem.Hívjam keressen vagy hagyjam?Szerintem mellette lenne a helyem. Attól félek hogy túl erőszakos vagyok.Mit tegyek meddig mehetek el?
2008. szept. 18. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hat gondold vegig mennyire visz ez a kapcsolat teged elore, mennyire tesz boldogga, es mennyire a megszokas, kenyelem, stb van ben benne a dologban.

Ne jarj vele kotelessegtudatbol, vagy lelkiismeretfurdalasbol sem.

Ha ugy erzed hogy szereted, tiszta szivbol, es ez kolcsonos, akkor nem kerdes, de ha egyoldalu, vagy kihult a dolog, akkor hagyd.

tudom, 3 ev hosszu ido, de minel tovabb huzzatok, annal nehezebb lesz, es lehet, hogy egyikotoket sem teszi boldogga ez a kapcsolat.


Ezzel nem azt mondom (írom), hogy szakíts vele, hanem azt, hogy alaposan gondold végig, és úgy dönts.

Nem ok nelkul szakítottal vele, valtozott valami, vagy csak felaldoznad magad?

2008. szept. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kis idö külön eldöntene mindent!
2008. szept. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
ha szereted ne hagyd elmenni:) csak ha konrétan megmondja h vége...
2008. szept. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!