Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy elhiggyem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy elhiggyem, már nincs esélyem nála?

Figyelt kérdés
Egy hosszabb kapcsolat után nemrég szakított velem a párom, nagyon fájt, pedig már teljesen kihűlt, nem volt közös téma, semmi. De én még mindig vele akarok lenni, nem tudom elképzelni az életem nélküle, illetve beleőrülnék ha mással látnám, pedig nemsoká biztos az lesz. Még néha próbálok vele közelebbi kapcsolatba kerülni, de sajnos nem érek vele semmit. Még nem találkoztam (külsőre) nála jobb pasival, legalábbis nekem ő volt ilyen szempontból a nagy Ő.
2010. jún. 10. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha beállsz elé meztelenül, és azt mondod neki, azt tesz veled amit akar, és akkor is elutasít, akkor elhiheted hogy nincs esélyed.


Komolyra fordítva, szerintem hagyd, nem éri meg utána epekedni, ha kihűltek az érzelmek akkor annak annyi.

2010. jún. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbálj minél többet tanulni, dolgozni, bulizni, új dolgokat kipróbálni. Ha tényleg nincs esélyed akkor csak magad kínzod. Én is így voltam, engem még fel is hívott a csaj, hogy tudomásomra hozza ő a volt párom új párja, és láttam is őket együtt. Én ebbe majdnem beleörültem. Hónapokig gondoltam arra, hogy most mit csinálhatnak, mit főznek, hova mennek, milyen filmet néznek, milyen közös programjaik vannak, amiket ezelőtt velem tett. Hidd el rettenetes! Ne juss el idáig!!! Nekem is ő volt a nagy Ő.
2010. jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha összejön mással, ha mindennap kell őket együtt látnom, mit tehetek hogy könnyebb legyen?
2010. jún. 10. 13:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Utáld meg, nekem mindig segített ha megutáltam azt akibe addig bele voltam zúgva, kicsit gyerekes de elviselhetőbb :) Szerintem válts stílust, dobj ki mindent ami rá emlékeztet, és élj tovább, Ő már a múlt, ideje tovább lépni.
2010. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nem tudom megutálni, míg együtt voltunk akkor voltak olyanok hogy rettentően utáltam, most viszont minden bajom van ha meglátom őt vagy csak hallok felőle. Stílust nem változtattam, de próbálok minél többet lenni a barátaimmal hátha az segít...
2010. jún. 10. 13:49
 6/8 anonim ***** válasza:
13:35 vagyok. Tényleg, ezt ki is felejtettem. Új ruhákat vettem, más stílusban, a szemüveget lecseréltem kontaktlencsére, frizurám is más, a hajamat is más színűre festem, más fajta ékszereket hordok, új sportokat próbáltam ki, stb. Ha találkozol vele, nem mutasd ki érzéseid. Legyél büszke látszódj vidámnak, hadd higyje, hogy van már valakid. Nehéz lesz, de sok idő múlva túlteszed magad rajta. (nekem másfél év telt el azóta, és már kicsit könnyebb, de teljesen nem tudtam elfelejteni (pedig új kapcsolatom van), ahogy írtam, ő volt a nagy Ő.
2010. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez csak birtoklási vágy. csak a külseje miatt kellene.de hogyha nem kellesz neki,nem ér annyit.hagyd a francba. a belső hosszútávon úgyis fontosabb
2010. jún. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Piázz, pár év és felse ismered őt:D
2010. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!