Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Ha valakit megszeretek, attól kezdve rettegek az elvesztésétől!Viszont a saját életem, egészségem nem izgat annyira. Azon nem gondolkodom soha, hogy valami esetleg velem is történhet, csak azokkal akiket szeretek. Régen anyukámmal voltam így(még talán egy kicsit most is), de amióta van párom és szeretem, azóta meg vele.(2 éve) Ezzel kikészítem a saját idegeimet is, de másokét is! Túlságosan ragaszkodom, és a nap minden percében attól rettegek, hogy mi lesz vele?! Történik vele valami stb...

Állandóan vele lennék, mert mindig úgy gondolom, talán most lehetek vele utoljára. Ez beteges nem? Önzőség? vagy mi ez? és hogy változtassak rajta? belátom, hogy ez így nem mehet tovább, de mit tehetnék az ellen, hogy ne érezzek így? Más is érez/érzett így? ha igen, hogyan változtatott? Segítsetek!


2011. nov. 4. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem iszol eleget! :)

Talán egy pszihomókussal el kéne csevegned egyszeri alkalommal,nem gáz vannak mások is így vele...Szerintem nincsen semmi bajod csak megkéne tanulnod egy picit lazítani és élvezni az életet...

2011. nov. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Aranyos történet,mintha magamat látnám.Én is pont így voltam az első barátnőmmel.Már az elején sírva fakadtam,hogy mi lesz,ha szétválunk.Egymás szüzességét vettük el,és 7 hónapig jártunk.

Ez a történet 1986-ban volt,és arért írtam a kérdésedre,mert 1 héttel ezelőtt összejöttem ezzel a barátnőmmel,és újra folytatjuk 25 év után a mélyből visszatérő szerelmünket.Csak Ő most 40,én pedig 42 vagyok.Igazából nem tudsz semmit tenni az érzéseid ellen,lehet hogy Te is úgy jársz,ahogy én. Üdv.Andras

2011. nov. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem a szakítástól rettegek... szeretjük egymást.

Attól, hogy valami baja lesz. azt viszont úgy érzem nem élném túl. hülye vagyok, tudom.

2011. nov. 4. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!