Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Undorítónak ízléstelennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorítónak ízléstelennek tartana a barátom?

Figyelt kérdés

Már évek óta tervezem,hogy szeretnék tetoválást a hátamra (gerinc vonal) és a csuklómra egy picit. Csütörtökre kaptam időpontot és mivel viszonylag "kicsi" lesz mindkét tetkó ezért egynap megcsinálják mindkettőt. Kb olyan 3 órás munka lesz így. A barátomnak megemlítettem egyszer kétszer,hogy szeretnék majd tetoválást. Neki sosem tetszett, nem díjazta az ötletet. De beszéltünk róla sokat mivel nem volt akkor tervben és csak úgy egy egy perces téma volt köztünk ez. Nem is mostanában inkább még a megismerkedésünk elején. Aztán voltam a városban és találkoztam egy régi osztály társammal aki ebben a szalonba dolgozik és kicsit beszélgettünk. Tulajdonképpen akkor döntöttem el,hogy ezt akkor megcsinálom most. Ő bíztatott azt mondta nagyon profin dolgoznak igaz,hogy drága a hely,de szép lesz az eredmény. Már nagyon várom:) Az nap el is mondtam a barátomnak amikor este hazajött a munkából. De ő kiabált velem hogy ezt nem gondolhatom komolyan,undorító nem áll jól főleg nem nekem, miért varratom ki a testemet, mondjam le azonnal az időpontot. Most elég durván mondta el a véleményét. Korábban nem és nem is törődött ezzel. Pedig nem egy hirtelen ötlet volt, már régóta tudom,hogy pl mit szeretnék és hova. Lehet ő azthitte,hogy csak úgy mondom?? Aztán amikor felhozta,hogy szex közben is zavarni fogja, mert taszító akkor elszakadt a cérna. Összepakoltam a cuccaimat,mert ha ő hányna tőlem akkor nem kell együtt lennünk. De erre vissza tartott,hogy nem..nem úgy érti...bocsánat..sajnálna..beszüljek meg..de ez a beszéljük meg arról szólt hogy órákon keresztül érvelt hogy miért NE csináljak tetkót magamnak. Minden vele kapcsolatos volt. Mert neki nem tetszik,mert nem találja szexinek,mert minden nőn ízléstelen nem áll jól. Mert ő szex közben nem akarja ezt nézni. Azt alig akarta meghallani amit én mondtam neki. Hihetetlen önző oldalát mutatta meg. Végig csak magáról beszélt mintha legalább neki csináltatnának tetkót amit nem akar. Szerintetek jogosan borult ki? Lemondani nem szeretném,mert mindig is akartam tetkót..minek várjak vele. Ha ilyen miatt elhagy hát rendben. Én eléggé kiábrándultam belőle most és nem igazán érzek mást vele kapcsolatosan mint utálatot.


2 éve vagyunk együtt.


2018. márc. 5. 10:09
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
44%
A tetoválás ritka igénytelen dolog a barátodnak igaza van. A gerinceden meg tényleg nem látja más csak az aki éppen benned jár, hadd számítson már hogy akkor ő mit gondol.
2018. márc. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
80%

1. Az magánügyed, hogy akarsz-e bármilyen tetoválást, ezt senki nem tilthatja meg.


2. A barátodnak magánügye, hogy el tud-e fogadni egy tetovált nöt szexpartnerként.


3. Ha eddig is tudtad, hogy ez számára negatív, akkor a kockázat a tiéd, azt nem várhatod el töle, hogy elfogadja.


4. Ha megcsináltatod, akkor nagy esély van arra, hogy vége a kapcsolatotoknak, egyszerüen azért, mert undorodik a tetovált nöktöl.


5. Szerintem nem helyesen reagált, de önzésnek nem nevezném.

2018. márc. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
32%

Számomra a tetkók igencsak undorítóak, és mivel nem megszüntethetöek, ezért egy ilyen partner szóba sem jöhet.


Ezt a barátod már korábban is közölte veled, ha most tönkrevarratod amgad, akkor semmi alapod sincs felháborodni, ha gusztustalannak tart.

2018. márc. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Amikor összepakolásztam a cuccaimat és elmondtam,hogy rendben akkor nem kell majd undorodnia tőlem nem fogom vissza tartani legyen olyannal akinek nincs tetkója..szóval szakítstunk akkor meg bocsánatot kért ne menjek, vissza hozta a cuccaimat stb Nem tudom mit akar. Vagyis de. Velem akar maradni és lebeszélne a tetkókról. Ez pedig önző lépés szerintem. A többiben sok mindenben igazat adok nektek. Pontosabban megértem a ti oldalatokat is. De ő nem így fejtette ki a véleményét.
2018. márc. 5. 11:00
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondlom, hogy a te tested felett csakis te rendelkezel, ha szeretnél tetoválást az kizárólag rajtad áll.

Egy tetoválást nem könnyű eltávolítani, mondhatni az örök érvényű. Ha ezt a rizikót vállalod, akkor csináltasd meg és a barátod eldönti, hogy ő ezzel együtt is elfogad vagy csendben továbbáll.

Anno volt egy barátnőm aki újra összebarátkozott régi osztálytársnőjével és minden b...ságra rávette. Először kiszedette a szemöldökét és tetováltatott helyette, majd jöttek a piercingek, ajakba, köldökén, majd első tetoválás a bokájánál körbe. Utólag mindig megkérdezte, hogy tetszik-e? Az elején még azt mondtam, hogy nem az én testem. Aztán a sokadik után már azt gondoltam magamban, hogy ez nem az én világom és mikor arra értem haza, hogy a gépen azt mutogatta milyen jól mutat a következő baleset szépen lassan el is távolodtunk egymástól. Mi nem balhéztunk össze, rájöttem hogy nagyon máshogy gondolkodunk az életről és tovább álltam.

Ha a párod nem tudja felvállalni a tetoválásokat, nem tud vele együtt elfogadni, akkor le fog lépni, ez szinte borítékolható.

2018. márc. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Nem a levegőbe beszéltem korábban sem. Elmondtam neki,hogy mit hova miért. Azt is mondtam,hogy tényleg szeretném majd stb. Erre "oké kicsim..haha..én nem szeretem a tetovált nőket..nem szép a tetkó" paff kimerült a téma ennyiben korábban.
2018. márc. 5. 11:02
 27/32 anonim ***** válasza:
60%
Csináltasd a tetkót és határozottan szakítsál.
2018. márc. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok. Csak annyit szeretnék írni,hogy én csak példának hoztam fel ami velem történt. Ezaz,hogy az kivehető és mégis cirkusz volt belőle nálunk is.

Viszont én úgy gondolom,hogy ha valakinek ez tetszik,legyen szó most a tetoválásról,akkor nem szólhat bele senki,SENKI. Mint ahogy az sincs ráerőltetve a másikra,hogy Ő meg csináltasson ha neki nem tetszik. Egyszerűen csak el kell fogadni,hogy ki így-ki úgy. Ha Ők ebben nem tudtak kompromisszumot kötni akkor el kell gondolkodni,hogy akarok-e olyannal élni,aki nem fogadja el azt amit Én szeretek.

2018. márc. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
60%

"Sosem tudjuk meg, hogy egy Sztálin arcképről van e szó... :/

" :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

2018. márc. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
71%

Én csak téged értelek meg, annak ellenére, hogy én abszolút nem szeretem a tetkót. Viszont a páromat igen. HA tetkója lenne, akkor is szeretném. Ennyi.

Ő nem szeret téged eléggé, nincs mit ezen ragozni.

2018. márc. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!